Άνδρος Πάρος Πάρος ή Άνδρος για ζευγάρι?????

Μηνύματα
31
Likes
2
Καλημέρα σε όλους!!!!!!!;):lol:Θα ήθελα τη βοήθεια σας για να καταλήξω επιτέλους για τις καλοκαιρινές μου διακοπές....Ήμαστε ζευγάρι 26 χρονών και θέλω να μου πείτε αν γύρω στις 25 Αυγούστου και μετά θα είναι οκ στην Πάρο ή θα γίνεται ακόμα ο γνωστός χαμός τον οποίο θέλουμε να αποφύγουμε.....θέλουμε νησάκι τύπου Σίφνος χωρίς πολλά ''ντάπα ντούπα'' αλλά να έχει επιλογές για χαλαρό ποτάκι το βράδυ....όμορφες παραλίες κατά προτίμηση οργανωμένες και καλό φαγητό..χρόνια θέλω να επισκεφθώ την Πάρο αλλά ακούω ότι δεν ενδείκνυται για διακοπές για ζευγάρι και όλο το απορρίπτω..μπορεί λοιπόν η Πάρος να μας καλύψει σε αυτά ή να κοιτάξουμε για Άνδρο που από ότι έχω ακούσει είναι πιο ήρεμα και με ωραίες παραλίες από όσο έχω δει???Ή να κοιτάξω για κάπου αλλού???Συγνώμη αν σας ζάλισα!!!!!......:)
 

tol_pap

Member
Μηνύματα
397
Likes
450
Επόμενο Ταξίδι
Αγγλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Πανόραμα Β. Αμερικής!!!
Μια χαρά θα είσαι!!!
 

Estet

Member
Μηνύματα
234
Likes
111
Επόμενο Ταξίδι
Λυών
Ονειρεμένο Ταξίδι
Τόκιο
Καλημέρα σε όλους!!!!!!!;):lol:Θα ήθελα τη βοήθεια σας για να καταλήξω επιτέλους για τις καλοκαιρινές μου διακοπές....Ήμαστε ζευγάρι 26 χρονών και θέλω να μου πείτε αν γύρω στις 25 Αυγούστου και μετά θα είναι οκ στην Πάρο ή θα γίνεται ακόμα ο γνωστός χαμός τον οποίο θέλουμε να αποφύγουμε.....θέλουμε νησάκι τύπου Σίφνος χωρίς πολλά ''ντάπα ντούπα'' αλλά να έχει επιλογές για χαλαρό ποτάκι το βράδυ....όμορφες παραλίες κατά προτίμηση οργανωμένες και καλό φαγητό..χρόνια θέλω να επισκεφθώ την Πάρο αλλά ακούω ότι δεν ενδείκνυται για διακοπές για ζευγάρι και όλο το απορρίπτω..μπορεί λοιπόν η Πάρος να μας καλύψει σε αυτά ή να κοιτάξουμε για Άνδρο που από ότι έχω ακούσει είναι πιο ήρεμα και με ωραίες παραλίες από όσο έχω δει???Ή να κοιτάξω για κάπου αλλού???Συγνώμη αν σας ζάλισα!!!!!......:)
Για την ηλικία σας μια χαρά είναι η Πάρος, αλλά γιατί δεν κοιτάτε και προς Σέριφο αν δεν έχετε πάει;
 

alma

Member
Μηνύματα
3.717
Likes
15.013
Άλλη μια ψήφος στην Πάρο κι από εμένα. Πολλές επιλογές διασκέδασης και πιο ήρεμες και με περισσότερη βαβούρα.Και πολλές καλές παραλίες, αρκετές από αυτές οργανωμένες όπως τις θέλετε. Μια χαρά είναι για ζευγάρι της ηλικίας σας.
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.954
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Πάρο και από μένα.
Όχι τίποτε άλλο, μετά τις 20 Αυγούστου αρχίζει και προσαρμόζεται το νησί στα θέλω σου.
Όμορφες και οργανωμένες παραλίες όπως θέλεις, χωριά για βόλτα και καλό φαγητό, και χωρίς τη βαβούρα των προηγούμενων μηνών.
Όχι ότι η Άνδρος είναι άσχημη...Απλά τη πας και αργότερα!
 
Μηνύματα
31
Likes
2
Νομίζω με κάλυψαν οι απαντήσεις σας....!!!!Σέριφο δεν πολυψήνομαι να πάω από γνώμες φίλων που την έχουν επισκεφθεί......Ο μόνος ενδοιασμός μου για την Πάρο ήταν η βαβούρα και η πολυκοσμία αλλά από ότι φαίνεται 25 με 30 Αυγούστου θα είναι οκ τα πραγματα....!θα βρούμε και μέρη να χαλαρώσουμε δηλαδή.....;)Ευχαριστώ πολύ όλους όσους μπήκαν στον κόπο να μου απαντήσουν!!
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.954
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Σίγουρα θα βρεις ομορφιές, και μέρη για απόλυτη χαλάρωση.
Είναι ποιοτικό νησί!
Εδώ είμαστε να δώσουμε και πληροφορίες συγκεκριμένα...
 

Revol

Member
Μηνύματα
10
Likes
2
Η ανδρος εχει πολυ ωραιες θαλασσες και γενικα ειναι ωραιο κυκλαδιτικο νησι,αλλα ειναι πολυ μεγαλο και υπερβολικα ηρεμο.Θα χρειαστειτε οπωσδηποτε αμαξι γιατι οι αποστασεις ειναι μεγαλες και απο ζωη πολυ λιγες και μετριες επιλογες.Αξιζει να πατε μονο αν θελετε πολυ ησυχες διακοπες.Τωρα για Παρο δεν εχω προσωπικες εμπειριες αλλα απο φιλους που εχουν παει ξερω οτι ειναι κλασικο φοιτητονησι για ξεφαντωμα και εχει επισης πολυ ωραιες θαλασσες.Εγω δεν θα σου προτεινα κανενα απ τα δυο για ζευγαροδιακοπες:bleh: Κατι ενδιαμεσο ειναι ναξος(απο θεμα επιλογων και νυχτερινης ζωης)
 

Revol

Member
Μηνύματα
10
Likes
2
Δεν ξερω,μην σε παρω και στο λαιμο μου:pειναι ενα πολυσυχναστο νησι,δεν πιστευω οτι θα εχει μεγαλη διαφορα απο τον ιουλιο ή τα μεσα αυγουστου :/ αλλα οπως ειπα δεν ξερω να σου πω σιγουρα οποτε ας απαντησει καποιος ο οποιος εχει παει αυγουστο και ξερει.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.675
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom