Πίτα στην Κοζάνη, Κυριακή 5/2/2012

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.432
Ονειρεμένο Ταξίδι
οχ.....όλος ο κόσμος
τελικα 99% εγώ-1. Μεχρι μεθαυριο θα ξερω σιγουρα, αλλα δεν πιστευουμε να αλλαξει καποιος Κυριακατικη μεσημεριανη βαρδια του Νοσοκομειου..
 

GKCAPO

Member
Μηνύματα
767
Likes
305
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΚΑΝΑΔΑΣ-Η.Π.Α.
Με λύπη μας...δεν θα συμμετέχουμε, εγώ και τα κορίτσια μου. Την Κυριακή 5 θα παραστούμε οικογενειακώς, στην εκδήλωση της Ισραηλιτικής Κοινότητας Βόλου για την Επέτειο του Ολοκαυτώματος. Την περιμέναμε στις 29.1 αλλά μετετέθη κατά μία εβδομάδα. Πρέπει να συμπαρασταθούμε!!!
Κρίμα...ειλικρινά...κρίμα.
Σας φιλώ όλους.
 

marioulita

Member
Μηνύματα
39
Likes
17
κρίμα δεν θα μπορεσω να παρευρεθω στην κοπη της πιτας για λογους υγείας.Αν ερχομουν σιγουρα θα κέρδιζα το φλουρί οποτε καλυτερα για αυτους που θα πανε!!!!Να περάσετε καλά θα είμαι μαζί σας με το πνεύμα..
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.191
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΑΠΩΝΙΑ
κύριε "Αρναούτογλου":haha:αναμένουμε εναγωνίως καθημερινή λεπτομερή αναφορά καιρού,πόσο χιόνι έχει:roll:;
δε φαντάζομαι να ζήσω στιγμές"Μπάνσκο"εκεί πέρα:bleh:
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου

vickygian

Member
Μηνύματα
87
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
αγνωστο....
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γύρος του κόσμου!!!
Μάλλον μόνο εγώ θα μετακινηθώ από την πλευρά των Ιωαννίνων και από τις πληροφορίες μου μαθαίνω ότι χρειάζονται αλυσίδες και εγώ δεν ξέρω να βάζω :shock: οπότε μαλλον δε θα συμμετέχω στη γιορτούλα μας, Κρίμα... :(
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
Μάλλον μόνο εγώ θα μετακινηθώ από την πλευρά των Ιωαννίνων και από τις πληροφορίες μου μαθαίνω ότι χρειάζονται αλυσίδες και εγώ δεν ξέρω να βάζω :shock: οπότε μαλλον δε θα συμμετέχω στη γιορτούλα μας, Κρίμα... :(
Μην απογοητεύεσαι. Τώρα ναι, μπορεί να είναι δύσκολη η κατάσταση, αλλά μέχρι το Σ/Κ θα βελτιωθούν οι καιρικές συνθήκες, η θερμοκρασία ανεβαίνει και δε νομίζω ότι θα έχει πρόβλημα η Εγνατία.
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.699
Σήμερα στις 14.00 σταμάτησε να χιονίζει (επιτέλους). Οι θερμοκρασίες κυμαίνονται από -2 έως 1. Ελπιζω να μη το παγώσει το βράδυ.
Οι δρομοι της Κοζάνης είναι ανοιχτοί και ελάχιστοι δεν είναι βατοί.
Υπάρχει μια νότα αισιοδοξίας ότι η κατάσταση θα αρχίσει να καλυτερεύει.
Για την Εγνατία δεν άκουσα τίποτα αλλά δεν πιστεύω ότι υπάρχει περίπτωση να κλείσει από τώρα και μετά.
Ελπίζω να σταματήσουν οι ακυρώσεις!
 

McElk

Member
Μηνύματα
1.019
Likes
1.554
Ονειρεμένο Ταξίδι
Novaya Zemlya
Υπάρχει πιθανότητα να κατέβω Θεσσαλονίκη (από Ορεστιάδα) το Σαββατοκύριακο. Καιρού επιτρέποντος !! Αν ναι θα πεταχτώ μια βόλτα ως την Κοζάνη για την συνάντηση.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.853
Likes
14.086
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Τα λέμε όλοι την Κυριακή. Οι δρόμοι θα είναι καθαροί. Θα έχει καλό καιρό.
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.699
Το παρακάτω τμήμα από Το βλέμμα του Οδυσσέα, είναι πολλαπλώς επίκαιρο και το αφιερώνω στους, ελάχιστους είναι η αλήθεια, που επιμένουν να ανηφορίσουν την Κυριακή. Απολαύστε τη ψυχή του μοναδικού Βέγγου και τον, μάλλον, αμήχανο Καιτέλ.
[ame="
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom