Ινδία Στην Ινδία της παραφροσύνης ζήσαμε μία περιπέτεια!!

Μηνύματα
26
Likes
219
Φτου να μην βασκαθείτε,θρεφτάρια ήσασταν απο τη Κρήτη ή στην Ινδία γίνατε απο το πολύ φαγητό!!!!
Φανταστικη ιστορία,τρομερή εμπειρία,για τα μνημεία και τα παλάτια δεν έχω λόγια,για τα υπόλοιπα θα συμφωνήσω με το τριτο της παρέας,δε ξέρω αν θα άντεχα τη βρώμα και αν θα μπορούσα να φάω το 1/10 απο αυτά που φάγατε λόγω στομαχιού...
 

sif.....

Member
Μηνύματα
366
Likes
1.690
Επόμενο Ταξίδι
Κιργιστάν - Ιαπωνία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Κίνα
Φτου να μην βασκαθείτε,θρεφτάρια ήσασταν απο τη Κρήτη ή στην Ινδία γίνατε απο το πολύ φαγητό!!!!
Φανταστικη ιστορία,τρομερή εμπειρία,για τα μνημεία και τα παλάτια δεν έχω λόγια,για τα υπόλοιπα θα συμφωνήσω με το τριτο της παρέας,δε ξέρω αν θα άντεχα τη βρώμα και αν θα μπορούσα να φάω το 1/10 απο αυτά που φάγατε λόγω στομαχιού...
Χαχαχα εντάξει στην Κρήτη τρώμε καλά....στην Ινδία αν δεν έβαζαν τόσα πικάντικα μπαχαρικά το φαγητό θα ήταν κορυφαίο! Στο συγκεκριμένο ταξίδι πάντως χάσαμε 2 με 3 κιλά ο καθένας γιατί με το πικάντικο φαγητό δεν μπορούσες να φας!!!:haha:
 

travel_lover

Member
Μηνύματα
156
Likes
89
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΙΑ -
Πολύ ωραία η ιστορία σου φίλε μου. Δυστυχώς πάντα, σε όλους τους τομείς της ζωής μας, θα υπάρχουν εκείνοι οι κομπλεξικοί που δεν θα ασχολούνται μόνο με το άτομο τους αλλά με όλους τους υπόλοιπους!
Είτε συνεχίσεις να γράφεις εδώ, είτε όχι, εγώ σε παρακολουθώ και μέσω των social media.
Μ αρέσει που ως άνθρωπος βγάζεις θετική ενέργεια και αυτό το βλέπω σε κάθε φωτογραφία αλλά και βίντεο σου!
Ωραίες οι πληροφορίες που μας έδωσες από την ιστορία, κράτησα αυτά που με ενδιαφέρουν περισσότερο για το δικό μου ταξίδι και συνεχίζω την συλλογή πληροφοριών!!

Άντε και στα επόμενα!!! :D
 

sif.....

Member
Μηνύματα
366
Likes
1.690
Επόμενο Ταξίδι
Κιργιστάν - Ιαπωνία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Κίνα
Πολύ ωραία η ιστορία σου φίλε μου. Δυστυχώς πάντα, σε όλους τους τομείς της ζωής μας, θα υπάρχουν εκείνοι οι κομπλεξικοί που δεν θα ασχολούνται μόνο με το άτομο τους αλλά με όλους τους υπόλοιπους!
Είτε συνεχίσεις να γράφεις εδώ, είτε όχι, εγώ σε παρακολουθώ και μέσω των social media.
Μ αρέσει που ως άνθρωπος βγάζεις θετική ενέργεια και αυτό το βλέπω σε κάθε φωτογραφία αλλά και βίντεο σου!
Ωραίες οι πληροφορίες που μας έδωσες από την ιστορία, κράτησα αυτά που με ενδιαφέρουν περισσότερο για το δικό μου ταξίδι και συνεχίζω την συλλογή πληροφοριών!!

Άντε και στα επόμενα!!! :D
Να' σαι καλά χαίρομαι που βρήκες χρήσιμες πληροφορίες για το ταξίδι σου.
Όσο για το άλλο ζήτημα, μόνο να ευχαριστήσω μπορώ όλους εκείνους που είχαν θέμα γιατί με πείσμωσαν και κατάφερα το όνειρο μου.
 

travel_lover

Member
Μηνύματα
156
Likes
89
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΙΑ -
Να' σαι καλά χαίρομαι που βρήκες χρήσιμες πληροφορίες για το ταξίδι σου.
Όσο για το άλλο ζήτημα, μόνο να ευχαριστήσω μπορώ όλους εκείνους που είχαν θέμα γιατί με πείσμωσαν και κατάφερα το όνειρο μου.
Τι ωραία απάντηση γι ακόμη μια φορά!!
Μπράβο φίλε! Σου εύχομαι κάθε επιτυχία σε ότι κι αν κάνεις!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom