Ιορδανία Στην Πέτρα και στην έρημο της Ιορδανίας. (Φλεβάρης του 2020)

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.310
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Να σαι καλά Βασιλη να ταξιδεύεις.
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου, δεν αφήνουμε τίποτα γιατί δε ξέρεις τι ξημερώνει αύριο - μεθαύριο.
Ελπίζω κι εγώ με τη σειρά μου σύντομα να χρησιμοποιήσω την ιστορία σου σαν οδηγό γι' αυτό το ταξίδι!
 

vasiliss

Member
Μηνύματα
917
Likes
8.348
Επόμενο Ταξίδι
Οδικό στην ;;;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Ρωσία -Ισλανδία - Περού
Να σαι καλά Βασιλη να ταξιδεύεις.
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου, δεν αφήνουμε τίποτα γιατί δε ξέρεις τι ξημερώνει αύριο - μεθαύριο.
Ελπίζω κι εγώ με τη σειρά μου σύντομα να χρησιμοποιήσω την ιστορία σου σαν οδηγό γι' αυτό το ταξίδι!
Καλά ταξίδια και σε εσένα Γιάννη.

Αλήθεια, σε χαίρομαι έτσι γρήγορα που αποφασίζεις και πραγματοποιείς τις αποδράσεις σου και σου εύχομαι ακόμα περισσότερες.
Φαντάζομαι ότι αν κοπάσει η πανδημία δεν θα πιάνεσαι. :)
 

Alic

Member
Μηνύματα
196
Likes
2.988
Καλημέρα!!θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζετε φυσικά,αν είναι ασφαλής προορισμός για δύο γυναίκες,να νοικιάσουμε δικό μας όχημα και να περιηγηθούμε στην χώρα.Ευχαριστω εκ των προτέρων!!
 

vasiliss

Member
Μηνύματα
917
Likes
8.348
Επόμενο Ταξίδι
Οδικό στην ;;;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Ρωσία -Ισλανδία - Περού
Καλημέρα!!θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζετε φυσικά,αν είναι ασφαλής προορισμός για δύο γυναίκες,να νοικιάσουμε δικό μας όχημα και να περιηγηθούμε στην χώρα.Ευχαριστω εκ των προτέρων!!
Καλημέρα @Alic . Από όσο ξέρω και έχω διαβάσει η Ιορδανία θεωρείται ασφαλής προορισμός.
Εμείς βέβαια ήμασταν δύο άντρες, οπότε περίμενε μήπως δει το μήνυμα κάποιο μέλος γυναίκα, που έχει κάνει κάτι ανάλογο, για να σου πει την εμπειρία της.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.780
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom