Συνάντηση Αθήνας - Μάρτιος 2020 - Δηλώσεις συμμετοχής

Θα έρθετε στη συνάντηση την Παρασκευή 13 Μαρτίου 2020;


  • Total voters
    32

tripakias

Member
Μηνύματα
8.020
Likes
12.105
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Αγαπητά μέλη από Αθήνα και όχι μόνο
πολύ φοβάμαι ότι η χαμηλή συμμετοχή, που δεν παίρνει τα πάνω της λίγες μέρες πριν τη συνάντηση και ο κοροναϊός θα μας οδηγήσουν σε ακύρωση :(.
Για να δούμε...
Ε κι εσυ, βρηκες να το κανεις Παρασκευη και 13. Περα απο τους κορονοιοφοβικους αποκλειεις και παντος τυπου προληπτικους. Ποιος περιμενεις να ερθει;
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Δυστυχώς άλλαξα το Ναι μου σε Ίσως, το οποίο σημαίνει Όχι. Το ενδεχόμενο να παρευρεθώ στη συνάντηση με αγχώνει όλες αυτές τις μέρες. Οι λόγοι είναι προσωπικοί και έχουν να κάνουν με αγαπημένα μου πρόσωπα.
Το ό,τι έχω αναλάβει τα κανονίσματα με καθυστέρησε πολύ από το να πάρω αυτήν την απόφαση. Μπορώ να συνεχίσω την επικοινωνία με τον υπεύθυνο του Μύρτιλλου, αλλά δεν θα σας δω από κοντά. Δυστυχώς. Next time.
 

travelbreak

Member
Μηνύματα
1.762
Likes
14.553
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Δυστυχώς άλλαξα το Ναι μου σε Ίσως, το οποίο σημαίνει Όχι. Το ενδεχόμενο να παρευρεθώ στη συνάντηση με αγχώνει όλες αυτές τις μέρες. Οι λόγοι είναι προσωπικοί και έχουν να κάνουν με αγαπημένα μου πρόσωπα.
Το ό,τι έχω αναλάβει τα κανονίσματα με καθυστέρησε πολύ από το να πάρω αυτήν την απόφαση. Μπορώ να συνεχίσω την επικοινωνία με τον υπεύθυνο του Μύρτιλλου, αλλά δεν θα σας δω από κοντά. Δυστυχώς. Next time.
Εγώ σε καταλαβαίνω. Μια άλλη φορά θα σε δούμε.
Εμείς οι υπόλοιποι, θα βρεθούμε ή το ακυρώνουμε; Εγώ είμαι σύμφωνος με τη συνάντηση, αρκεί να μαζευτούμε κάμποσοι.
Πείτε τη γνώμη σας.
 

alvadi

Member
Μηνύματα
553
Likes
2.806
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο
Ταξίδι-Όνειρο
Μεξικό
Εγώ θα έρθω, αλλά θα έρθω αργά γιατί δουλεύω, δηλαδή κατά τις 10:00 με υπολογίζω..
 

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.937
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Εγώ σε καταλαβαίνω. Μια άλλη φορά θα σε δούμε.
Εμείς οι υπόλοιποι, θα βρεθούμε ή το ακυρώνουμε; Εγώ είμαι σύμφωνος με τη συνάντηση, αρκεί να μαζευτούμε κάμποσοι.
Πείτε τη γνώμη σας.
Τι νόημα έχει αυτό τώρα; Φτου κι από την αρχή δηλώσεις; Όποιος θα πάει, δηλώνει. Όποιος δε θα πάει, δε δηλώνει, ή αλλάζει την απάντησή του σε ίσως.
 

travelbreak

Member
Μηνύματα
1.762
Likes
14.553
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Τι νόημα έχει αυτό τώρα; Φτου κι από την αρχή δηλώσεις; Όποιος θα πάει, δηλώνει. Όποιος δε θα πάει, δε δηλώνει, ή αλλάζει την απάντησή του σε ίσως.
Εμείς τελικά δε θα έρθουμε.
Καλά να περάσετε.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Λόγω της κατάστασης με τον κοροναϊό, η συνάντηση του travelstories, η οποία ήταν προγραμματισμένη να γίνει την Παρασκευή 13/3 στο Μύρτιλλο αναβάλλεται.

Θα την κανονίσουμε εκ νέου όταν εξομαλυνθούν τα πράγματα.
 

vanda

Member
Μηνύματα
887
Likes
4.250
Επόμενο Ταξίδι
Βρυξέλλες ξανά
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
Κρίμα που ακυρώθηκε! Ο @STKF κι εγώ σκοπεύαμε να ρθουμε, απευθείας γυρνώντας από το Βελιγράδι. Τώρα το αν θα μας πλησίαζε κάνεις είναι άλλο ζήτημα.
 

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
4.332
Ταξίδι-Όνειρο
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
Να περάσει το κακό γιατί όλοι είμαστε μουδιασμένοι και μέχρι τότε θα έχει καλοκαιριάσει κιόλας και θα έχουμε άλλη διάθεση. ;)
Φίλη Kati με εξέφρασες πλήρως. Ας ευχηθούμε και μη χειρότερα! :rolleyes:
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Δεν ξέρω αν εχει γινει ήδη, αλλά καλό θα ήταν να εμημερωθούν με p.m τα μέλη που εχουν δηλώσει συμμετοχή, διότι μπορεί να τους διαφύγει η ανακοίνωση στο τόπικ
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.724
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom