Συνάντηση Travel Stories στην Αθήνα

Πότε θέλετε να γίνει η συνάντηση;


  • Total voters
    21
  • Poll closed .

vanda

Member
Μηνύματα
875
Likes
4.171
Επόμενο Ταξίδι
Βρυξέλλες ξανά
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βιετνάμ και Αργεντινή
Καλησπέρα τραβελστοριτες,

σκεφτόμουνα ότι τώρα που δεν ταξιδεύουμε και άνοιξαν και τα καφέ-μπαρ, μήπως είναι καλή ευκαιρία για μια συνάντηση των μελών του φόρουμ στην Αθήνα.

Έχουμε να κάνουμε ωραίες συζητήσεις βάσει των θεμάτων που τρέχουν αυτή τη στιγμή στο φόρουμ τύπου "Τουρισμός στην Ελλάδα". Ίσως μπορούν και φίλοι από αλλα μέρη της χώρας να ρθουνε, θα χαρούμε πολύ να τους γνωρίσουμε.

Θα μπορούσαμε ίσως να βρεθούμε το Σάββατο 6/6 η το επόμενο 13/6 στο Saorsa στο Μεταξουργείο (που έχουμε ξαναβρεθεί) η όπου αλλού θέλετε.

Τι λέτε;
 
Last edited:

vanda

Member
Μηνύματα
875
Likes
4.171
Επόμενο Ταξίδι
Βρυξέλλες ξανά
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βιετνάμ και Αργεντινή
Ωραία τα like και οι προτάσεις για τα θέματα της συνάντησης. :)

Θα την κάνουμε όμως; Περιμένω τη γνώμη σας για την ημέρα και το μέρος.
 

alvadi

Member
Μηνύματα
553
Likes
2.802
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μεξικό
Κι εγώ είμαι μέσα.. θα μας αφήσουν όμως να συγκεντρωθουμε; ειναι μεγάλο το μαγαζί;
 

bandit650

Member
Μηνύματα
621
Likes
2.847
στις συναντησεις η κουβεντα γινετε συνηθως σε πηγαδακια απο 3 -5 ατομα. λογικα δε θα υπαρχει θεμα.
 

vanda

Member
Μηνύματα
875
Likes
4.171
Επόμενο Ταξίδι
Βρυξέλλες ξανά
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βιετνάμ και Αργεντινή

vanda

Member
Μηνύματα
875
Likes
4.171
Επόμενο Ταξίδι
Βρυξέλλες ξανά
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βιετνάμ και Αργεντινή
Έτοιμο το poll. Σπεύσατε να ψηφίσετε!
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.828
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Κατά πάσα πιθανότητα θα εμφανιστώ στη συνάντηση, σε οποιαδήποτε από τις δυο ημερομηνίες. Με τη μάσκα μου, φυσικά. Πως το σκέφτεστε να λειτουργήσει; Επιτρέπονται παρέες πάνω από 6 άτομα, η θα ζητάμε από τους άλλους να σηκωθούν όποτε θέλουμε να αλλάξουμε τραπέζι; Ή μήπως να έχουμε "θεματικά" τραπέζια;
 

vanda

Member
Μηνύματα
875
Likes
4.171
Επόμενο Ταξίδι
Βρυξέλλες ξανά
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βιετνάμ και Αργεντινή
Κατά πάσα πιθανότητα θα εμφανιστώ στη συνάντηση, σε οποιαδήποτε από τις δυο ημερομηνίες. Με τη μάσκα μου, φυσικά. Πως το σκέφτεστε να λειτουργήσει; Επιτρέπονται παρέες πάνω από 6 άτομα, η θα ζητάμε από τους άλλους να σηκωθούν όποτε θέλουμε να αλλάξουμε τραπέζι; Ή μήπως να έχουμε "θεματικά" τραπέζια;
Θα χαρούμε αν έρθεις. Η αλήθεια είναι ότι έχουν βγάλει το μεγάλο ωραίο τραπέζι που καθησαμε πέρυσι και έχουν βάλει πολλά μικρότερα, αλλά είναι κοντά μεταξύ τους.
Δεν είναι πάντως κακή ιδέα τα "θέματικα τραπέζια" με θέματα από το forum. :)
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632
Θα χαρούμε αν έρθεις. Η αλήθεια είναι ότι έχουν βγάλει το μεγάλο ωραίο τραπέζι που καθησαμε πέρυσι και έχουν βάλει πολλά μικρότερα, αλλά είναι κοντά μεταξύ τους.
Δεν είναι πάντως κακή ιδέα τα "θέματικα τραπέζια" με θέματα από το forum. :)
Θα έχετε τραπέζι με θέμα,μένουμε σπίτι; :haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.114
Μηνύματα
880.826
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom