Μαρόκο Ταξίδι αστραπή στο Μαρόκο

kipi

Member
Μηνύματα
414
Likes
219
Επόμενο Ταξίδι
Ταυλάνδη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μαλδίβες
το τρενο Μαρακες - Φεζ κοστισε 53 και για τους 2? υπαρχει και συνδεση με λεωφορειο και αν ναι ξερεις ποση ωρα κανει και ποσο κοστιζει?
 

hlhjac

Member
Μηνύματα
417
Likes
556
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αιγυπτος
90€ την μερα το κόστος του ξεναγού. Επικοινώνησα με πολλούς κ μου έδιναν πανω κατω τα ιδια.

Υπαρχει κ λεωφορείο κ κανει αν θυμάμαι 7 ωρες. Δεν ξερω κοστος. Νομιζω είναι 2 εταιρίες που κανουν το δρομολογιο. Αν δεν μπερδεύομαι με άλλη χώρα νομίζω λέγεται suprabus η μια εταιρεία
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
αν κατάλαβα καλά δυστυχώς δεν είδατε καθόλου τη Φες εεεε;;;
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.695
Likes
6.289
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βερακρούζ
90 ευρώ ο ξεναγός για σας τους 2. αν ήταν κι άλλα άτομα στην ξενάγηση θα έπαιρνε το ίδιο; θα σας έβγαινε λιγότερο;
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
πάντως έχοντας κάνει ταξίδι στο Μαρακες πριν 3 χρόνια θεωρώ ότι είναι πάρα πολλά τα 90ε την ημέρα για ξεναγό. Είναι εύκολη πόλη και ακόμα με ένα hop on hop off γίνεται η δουλεια τέλεια. Άσε που τα ταξί δεν είναι και ακριβά.. Και το λέω. αυτό γιατί και μείς 3 μέρες μείνανε και τα είδαμε όλα!
 

hlhjac

Member
Μηνύματα
417
Likes
556
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αιγυπτος
Δεν την είδαμε καθόλου την Φεζ αλλά όπως ειπα παραπάνω προτείνω να μην την παραληψει κάποιος
Δεν ξερω καθόλου τιμές hop on hop off, αλλα οντως μπορεις κ έτσι να επισκεφτείς τη νεα πολη, γιατι στην Μεδινα δεν μπαίνει
 

nikoleta_4

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Καλησπέρα!! Χρειάστηκε να κάνετε κάποιο εμβόλιο για Μαρόκο? Φεύγω την Παρασκευή για Μαρακές, έχω επικοινωνήσει με την ελληνική πρεσβεία, η οποία μου είπε ότι δεν χρειάζεται, αλλά τώρα διαβάζω σε πολλές σελίδες ότι χρειάζεται εμβόλιο για ηπατίτιδα α..Γνωρίζει κάποιος να μου απαντήσει? Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!
 

hlhjac

Member
Μηνύματα
417
Likes
556
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αιγυπτος
Εμείς πήγαμε στα τελη Ιουνιου κ δεν χρειάστηκε κανένα εμβόλιο.
Καλο ταξίδι και καλα να περάσετε
 

nikoleta_4

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση! Προς το παρόν έχουμε κλείσει μόνο για Μαρακές 3 μέρες(4 νύχτες) και τις υπόλοιπες 4 ότι προκύψει..!! Λέγαμε για παραθαλάσσια για να κάνουμε κ κανένα μπάνιο αλλά μάλλον ο καιρός μας τα χαλάει..οπότε..μας βλέπω για Φεζ!! Οι μέρες πλησιάζουν, οπότε οποιαδήποτε πρόταση ή συμβουλή θα ήταν ευπρόσδεκτη!! Ευχαριστώ και πάλι!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.557
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom