Ταξίδι του μέλιτος Μαϊάμι - Καραϊβική Χειμώνας

eleismi

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0

  1. Καλησπέρα σε όλους! Οι πληροφορίες όλων είναι ιδιαίτερα χρήσιμες.. ετοιμαζόμαστε κι εμείς με τη σειρά μας για ταξίδι του μέλιτος. Έχουμε αποφασίσει να πάμε Μαϊάμι και να κάνουμε κρουαζιέρα στην Καραϊβική. Έχω να ρωτήσω τα εξής:
    1) για κρουαζιέρα κλείνω από seascanner και έχω το itinerary στο μέιλ και θα χρειαστεί να πάμε νωρίτερα στο λιμάνι σε κάποιο γραφείο να το δώσουμε; Αν ναι πόση ώρα πριν να πάμε;
    2) ποιος είναι ο καλύτερος και ταυτοχρονως οικονομικός συνδυασμός να προσεγγίσουμε αεροπορικά το Μαϊάμι από Θεσσαλονίκη με αξιοπρεπή αεροπορικη;
    3) ποια μέρη της Καραϊβικής θα προτείνατε για την κρουαζιέρα;
    4) άκουσα ότι τα πλοία της MSC είναι τα πιο καινούργια και απευθύνονται σε νεαρά ζευγάρια. Πιστεύετε είναι καλή επιλογή για νεόνυμφους ή προτείνετε άλλο πλοίο;

    Ευχαριστώ!
 

KaterinaJ

Member
Μηνύματα
422
Likes
512
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Καλησπέρα! Δεν γνωρίζω και πολλά απο κρουαζιέρα αλλά επειδή είναι στις προθέσεις μου έχω ψάξει μερικά πράγματα. Τα κρουαζιερόπλοια στις μέρες μας εχουν γίνει πλωτές πολιτείες και δεν ξέρεις ποιό να ξεχωρίσεις. Πάντως εμένα μου αρέσουν αρκετά αυτά της Royal Carribean.

Είδα ότι έχουν βάλει και προσφορά το 2ο άτομο 50% https://www.royalcaribbean.com/cruise-deals

Για τα αεροπορικά ψάξε τις ημερομηνίες που θέλεις να δεις τί τιμές υπάρχουν.
 
Last edited:

eleismi

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλησπέρα! Δεν γνωρίζω και πολλά απο κρουαζιέρα αλλά επειδή είναι στις προθέσεις μου έχω ψάξει μερικά πράγματα. Τα κρουαζιερόπλοια στις μέρες μας εχουν γίνει πλωτές πολιτείες και δεν ξέρεις ποιό να ξεχωρίσεις. Πάντως εμένα μου αρέσουν αρκετά αυτά της Royal Carribean.

Είδα ότι έχουν βάλει και προσφορά το 2ο άτομο 50% https://www.royalcaribbean.com/cruise-deals

Για τα αεροπορικά ψάξε τις ημερομηνίες που θέλεις να δεις τί τιμές υπάρχουν.
Katerinaj σε ευχαριστώ πολύ! Θα το ψάξω!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.164
Μηνύματα
882.612
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
Τonia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom