Τα ταξίδια την επόμενη μέρα

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Θέλω τα φώτα σας!! Για ταξίδι με στάση στη Γερμανία 1 μέρα το ίδιο και στην επιστροφή χρειάζεται να συμπληρώσω το αντίστοιχο PLF τους και αν ναι πόσες μέρες πριν μπορώ να το κάνω;; είμαστε πλήρως εμβολιασμένοι
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.110
Likes
20.336
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Θέλω τα φώτα σας!! Για ταξίδι με στάση στη Γερμανία 1 μέρα το ίδιο και στην επιστροφή χρειάζεται να συμπληρώσω το αντίστοιχο PLF τους και αν ναι πόσες μέρες πριν μπορώ να το κάνω;; είμαστε πλήρως εμβολιασμένοι
Δες εδώ Γερμανία - Ταξίδι Γερμανία και περιορισμοί covid
 

tkaramp

Member
Μηνύματα
161
Likes
1.228
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Μαλλόν έχει ξαναπαντηθεί αλλά δεν το βρίσκω όταν έψαξα. Συμπληρώνω το plf για επιστροφή από Γαλλία (μόνιμη κατοικία στην Ελλάδα). Σε κάποια φάση ρωτάει: "In the 14 days prior to your arrival / departure have you stayed in a country (not transit) other than your permanent address?"
Εδω απαντώ ναι και βάζω την Γαλλία. Σωστά?
 

sotos8

Member
Μηνύματα
15
Likes
15
Μαλλόν έχει ξαναπαντηθεί αλλά δεν το βρίσκω όταν έψαξα. Συμπληρώνω το plf για επιστροφή από Γαλλία (μόνιμη κατοικία στην Ελλάδα). Σε κάποια φάση ρωτάει: "In the 14 days prior to your arrival / departure have you stayed in a country (not transit) other than your permanent address?"
Εδω απαντώ ναι και βάζω την Γαλλία. Σωστά?
Ναι ,αλλά τι γίνεται αν έχεις επισκεφτεί περισσοτερες χώρες?
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.315
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
Μαλλόν έχει ξαναπαντηθεί αλλά δεν το βρίσκω όταν έψαξα. Συμπληρώνω το plf για επιστροφή από Γαλλία (μόνιμη κατοικία στην Ελλάδα). Σε κάποια φάση ρωτάει: "In the 14 days prior to your arrival / departure have you stayed in a country (not transit) other than your permanent address?"
Εδω απαντώ ναι και βάζω την Γαλλία. Σωστά?
εγώ αυτό είχα βάλει.
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.194
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.162
Μηνύματα
882.490
Μέλη
38.878
Νεότερο μέλος
pennykk

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom