Τριήμερη απόδραση στην Κέρκυρα

sofianaxos

Member
Μηνύματα
792
Likes
273
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
δυσστυχως εχω εισιτηρια κοινωνικου τουρισμου και τα προτεινομενα ξενοδοχεια ειναι μεταξυ αστρον και αριων! ευχαριστω παντως!!
 

Voyager1

Member
Μηνύματα
286
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γυρος της Γης
δυσστυχως εχω εισιτηρια κοινωνικου τουρισμου και τα προτεινομενα ξενοδοχεια ειναι μεταξυ αστρον και αριων! ευχαριστω παντως!!
Δεν ξέρω τι παιζει με το αρίων..αλλα το άστρον "δεν δεχεται" εισητηρια κοινωνικου τουρισμου κι απορω για ποιο λόγο ακόμα συμβάλλεται με την Εργατικη Εστία. Περυσι πήρα τηλ για να κλείσω δωματιο με το που πηρα τα εισητηρια στα χερια μου, δλδ αρχές Μαϊου, για το 1ο 15ημερο του Ιουλιου (2μιση μηνες πριν) κ υπηρξε απο μερους τους ο πληρης εμπαιγμος...μου λεγαν συνεχως οτι δεν βρισκεται εκει ο υπευθυνος κρατησεων που εχει αναλαβει για τα εισητηρια...κ να ξανακαλεσω. Μετά απο 10 μερες επιμονων τηλεφωνηματων βαρεθηκαν να μ ακουν προφανως κ μου παν οτι δεν υπαρχει κανενα διαθεσιμο δωματιο.:shock::mad: Κατηγγειλα το γεγονος στην εργατικη εστια της περιοχης μου, αλλα στο Ελλαδισταν που ζω φωνη βοωντος..!
Αν εχεις την δικη μου τυχη ριξε μια ματια τα ξενοδοχεια του καταλογου στο Κοντοκαλι κ στα Γουβια, 5 λεπτα με τ αμαξι η αποσταση απ την πολη.
Αν εισαι πιο τυχερη καλη διαμονη κ καλα να περασεις! :)
 

antzelis

Member
Μηνύματα
60
Likes
5
και εμεις με τον παναγιωτη ειχαμε παει απο γιανενα εκει που μενουμε μεχρι κερκυρα και ειχαμε περασει απλα τελεια και ενοειτε οτι θα ξαναπαμε συντομα
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.554
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Πολύ αναλυτική περιγραφή της Πόλης της Κέρκυρας που είναι μια από τις αγαπημένες μου στην Ελλάδα. Ευχαριστούμε!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.813
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom