Νάξος Φαγητό και διασκέδαση στη Νάξο

prigkipissa

Member
Μηνύματα
33
Likes
5
Καλησπερα στην ομαδα!!!Βρισκομαι ναξο για λιγες μερες!Εχετε να μου προτεινετε καποια ταβερνα στον απειρανθο???
 

mary!!

New Member
Μηνύματα
2
Likes
2
Καλησπέρα! Εχω αποφασίσει φέτος με μια φίλη να πάμε στην Νάξο για 5 μέρες . Θέλω να μου πείτε απο νυχτερινή ζωή τι γίνεται? και τι προτάσεις υπάρχουν?
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.088
Likes
44.924
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Καλησπέρα! Εχω αποφασίσει φέτος με μια φίλη να πάμε στην Νάξο για 5 μέρες . Θέλω να μου πείτε απο νυχτερινή ζωή τι γίνεται? και τι προτάσεις υπάρχουν?
Καλώς ήρθες!
Εξαρτάται από τα ενδιαφέροντα σας και το τι είδους νυχτερινή ζωή ψάχνετε.
Η Νάξος ως μεγάλο νησί που είναι έχει καλή σχετικά ζωή με τη προϋπόθεση να μένεις στη χώρα, ωστόσο σε καμία περίπτωση δε πιάνει τα δεδομένα της γειτονικής Πάρου, Ίου κτλ.
Είναι ωστόσο μια πολύ καλή επιλογή.
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.228
Likes
7.618
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Αν ψάχνεις κάτι τρελό , άλλαξε προορισμό , αν τα στάνταρ σου είναι νορμάλ τότε προχωρά το , ψάξε για πανηγύρια.
 

thrykika

Member
Μηνύματα
102
Likes
304
Επόμενο Ταξίδι
Αίγυπτος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Εκτός από τα πανηγύρια που έχει πολύ ωραία κυρίως μετά μιλάμε για χώρα με 2-3 ωραία μαγαζια για cocktail( αγαπημένο μου το swing) και μετά ocean για ξεφάντωμα μέχρι πρωίας. Επίσης Αγία Άννα έχει μερικά μαγαζια για ποτό με ωραία μουσική. Όσες φορές έχω πάει έχουμε περάσει εξαιρετικά για τα δικά μας τουλάχιστον δεδομένα!
 

mary!!

New Member
Μηνύματα
2
Likes
2
Καλησπέρα! Εχω αποφασίσει φέτος με μια φίλη να πάμε στην Νάξο για 5 μέρες . Θέλω να μου πείτε απο νυχτερινή ζωή τι γίνεται? και τι προτάσεις υπάρχουν?
Ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας! η αλήθεια είναι πως δεν ψάχνουμε κάτι σε στυλ Μυκόνου, Πάρου κλπ, ψάχνουμε νορμάλ καταστάσεις. Επίσης μας έχουν ενθουσιάσει τα χωριά και λέμε να επισκεφτούμε κάποια, σίγουρα πάντως την Απείρανθο. Επίσης η μια απο μας οδηγεί και σκεφτόμασταν να ενοικιάσουμε ένα αυτοκίνητο. Απο τιμές πως πάει? συμφέρει?
 
Μηνύματα
210
Likes
859
Αν έχετε κάρτα seasmiles στη bluestar και για 5 μερες που πάτε σίγουρα συμφέρει να πάρετε το δικό σας όχημα, αν αυτό ρωτας. Μετά παίζει ρόλο και η περίοδος που πάτε. Ιούλιο και Αύγουστο αν θυμάμαι καλά δύσκολα θα βρεις κατι κάτω από 40 ευρώ.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.336
Likes
14.193
Ας βάλω μερικές προτάσεις για φαγητό στην Νάξο.Τσεκαρίσθηκαν ξανά πέρσι.

Αξιώτισσα στο Καστράκι-Εξακολουθεί να ειναι από τα κορυφαία στο νησί.
Αμβροσία στο Φιλότι-Επίσης πολύ καλό.
Πέτρινο στην Πλάκα-Καλό.
Δουκάτο στην Χώρα-Καλό.
Dal Proffesore στην Χώρα.Ιταλική και Μεσογειακή.Καλό.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.767
Likes
18.143
Αξιωτισσα σταθερή αξία, θέλει οπωσδήποτε κράτηση γιατί γίνεται το έλα να δεις αλλά το καλύτερο μέρος να φας στη Νάξο είναι ο Γιώργης στις Μελανές. Απλά ασύγκριτος.
Επισης η Ναξος έχει φοβερά χωριά, αλλά θες αυτοκίνητο και ορεξη για εξερεύνηση.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.625
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom