ταξίδια και ζώδια!

fenia42

Member
Μηνύματα
3.875
Likes
14.371
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Τώρα μας αδικείς και το ξέρεις....είμαστε τα πιο ωραία τυπάκια του ζωδιακού:xmas_biggrin:
Τα πιο ωραία τυπάκια είναι ασυζητητί τα διδυμάκια , οκ δεν είστε και σκορπιοί (κατ'εμέ το χειρότερο) απλά μερικοί εκπρόσωποι σας είναι πολύ στρημένα άντερα ρε παιδί μου :xmas_razz:
 

maraki-25

Member
Μηνύματα
159
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Road trip στην Τοσκάνη!
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Τα πιο ωραία τυπάκια είναι ασυζητητί τα διδυμάκια , οκ δεν είστε και σκορπιοί (κατ'εμέ το χειρότερο) απλά μερικοί εκπρόσωποι σας είναι πολύ στρημένα άντερα ρε παιδί μου :xmas_razz:
Διάβασα καλά ή με γελούν τα μάτια μου?:xmas_eek:Τα διδυμάκια...?
Μάλλον δεν συναναστρέφεσαι με τους σωστούς ανθρώπους?
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Το έχω πει πάμπολλες φορές όμως δε θα βαρεθώ ποτέ να το λέω γιατί είναι η μια και μοναδική αλήθεια....

Εμεις οι Υδροχόοι είμαστε τόσο μπροστά που όταν κοιτάζουμε πίσω βλέπουμε το μέλλον.... Συν ότι είμαστε το πιο γ@ματο ζώδιο του κύκλου!! Ακολουθούν οι Δίδυμοι (αέρας, τί να λέμε τώρα!!)... και μετά όλοι οι άλλοι......:xmas_mrgreen::xmas_mrgreen:
 

traveladdict

Member
Μηνύματα
1.380
Likes
1.341
Επόμενο Ταξίδι
Λος Άντζελες
Ταξίδι-Όνειρο
ΣριΛάνκα,Βενεζουέλα ξανά!

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Πόσα είναι τα ζώδια και τι ζώδιο είστε πραγματικά;

Βρείτε το αληθινό σας Ζώδιο

Πέρ' από πλάκα, πριν 30 χρόνια στο Παν/μιο μας το είχαν τεκμηριώσει επιστημονικά (ότι όλ' αυτά περί ζωδίων στις συγκεκριμένες ημερομηνίες που "παίζουν" όλοι οι αστρολόγοι είναι π@π@ριές). Υπάρχει πραγματικά σοβαρός άνθρωπος που πιστεύει όλες αυτές τις αρλούμπες;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.733
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom