Γενικά χειραποσκευή-τι απαγορεύεται

Giannisma

Member
Μηνύματα
39
Likes
12
Καλημέρα σας,
Ήθελα να ρωτήσω για μια ιδιαίτερη χειραποσκευή..
Θέλω να μεταφέρω ένα διαγνωστικό συνεργείου αυτοκινήτου φίλου με olympic air σαν χειραποσκευή.ειναι σε μια σιδερένια βαλίτσα και έχει μέσα καλώδια μόνο και ένα «κομπιουτεράκι». Θα έχω κάποιο πρόβλημα; Γιατί δε ρισκάρω να το βάλω αποσκευή... σας ευχαριστώ!
 

Katerina218

Member
Μηνύματα
8
Likes
1
Ρε παιδια επιτρεπεται το πιστολακι μαλλιων στην χειραποσκευη;;γιατι καποιος εχθες μου ειπε πως δεν επιτρεπεται!μην γελασετε με την ερωτηση μου!!!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
χαχαχαχαχα,

σοβαρά τώρα, και φυσικά επιτρέπετε το πιστολάκι μαλλιών.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Ρε παιδια επιτρεπεται το πιστολακι μαλλιων στην χειραποσκευη;;γιατι καποιος εχθες μου ειπε πως δεν επιτρεπεται!μην γελασετε με την ερωτηση μου!!!
Κανονικά όχι (οτιδήποτε κάποιος θα μπορούσε να το περάσει για όπλο απαγορεύεται, συμπεριλαμβανομένων και των παιχνιδιών που μοιάζουν με όπλα), αλλά συνήθως κάνουν τα στραβά μάτια.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Να ρωτήσω στην χειραποσκευή μπορούμε να βάλουμε και πιστολάκι μαλλιών ή απαγορεύεται;
Το μήνυμά σου μεταφέρθηκε σε αυτό το σχετικό θέμα όπου έχει ήδη δοθεί απάντηση.
 

otto-31860

Member
Μηνύματα
43
Likes
34
Γνωρίζει κάποιος εαν η Egypt Air απαγορεύει τα power bank στην χειραποσκευή?
Θα έχω μαζί μου ένα τον 10.000
 

alice~

Member
Μηνύματα
714
Likes
1.167
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iceland
Να ρωτήσω στην χειραποσκευή μπορούμε να βάλουμε και πιστολάκι μαλλιών ή απαγορεύεται;
Καλε τι λέτε :p Εγώ έχω ένα μικρό πιστολάκι και το παίρνω πάντα μαζί μου. Το πολύ πολύ να μου ζητήσουν να το βγάλω για να το δουν, αλλά οι περισσότεροι δεν ασχολούνται καν.
 

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.531
Likes
8.470
Ονειρεμένο Ταξίδι
Άβυσσος
Έχει περάσει κανένας χειραποσκεύη με rasberry pi ή γενικά τέτοιου είδους μικρό υπολογιστή;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.666
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom