«Τέχνη και Εθελοντισμός» στα Χανιά

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Το "ψάρεψα "στο site της Ναυτεμπορικής και μας ενδιαφέρει μιας και αφορά και κάποια εκλεκτά μέλη της παρέας μας που διακρίνονται για την κοινωνική τους ευαισθησία


Τέχνη και Εθελοντισμός», είναι ο τίτλος της εικαστικής έκθεσης που οι Γιατροί του Κόσμου με την ευκαιρία του εορτασμού του έτους εθελοντισμού στο Κέντρο Αρχιτεκτονικής Μεσογείου από τις 16 έως τις 18 Σεπτεμβρίου.

Η έκθεση είναι μια πρωτοβουλία προσφοράς που ξεκινά για πρώτη χρονιά φέτος. Στόχος της έκθεσης είναι τα έσοδα της πώλησης των έργων να καλύψουν μέρος των αναγκών της λειτουργίας του Πολυιατρείου και της συνέχισης προγραμμάτων όπως η Γέφυρα Ανθρωπιάς Χανιά-Καμπάλα που έχει πραγματοποιήσει το τμήμα Χανίων των Γιατρών του κόσμου, μια ανθρωπιστική οργάνωση στην Ελλάδα που εδώ και χρόνια συνεισφέρει ενεργά, προσφέροντας ιατρική κάλυψη σε πληθυσμούς που την έχουν ανάγκη τόσο εντός συνόρων, όσο και εκτός.

Τα εγκαίνια της έκθεσης θα πραγματοποιηθούν την Παρασκευή 16 Σεπτεμβρίου στις 20.00 μ.μ.

Πληροφορίες
Κέντρο Αρχιτεκτονικής Μεσογείου, Μεγάλο Αρσενάλι, Χανιά
Διάρκεια έκθεσης 16, 17 και 18 Σεπτεμβρίου
 
Last edited by a moderator:

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
καλησπέρα Βαγγέλη.
τα ψαρευεις εσυ κατι τέτοια..
ναι το πσκ θα ειμαστε εκεί.
το έχει γράψει η lullu αλλα μάλον δεν έπεσε στην αντίληψή σου.
φιλιά.
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
καλησπέρα Βαγγέλη.
τα ψαρευεις εσυ κατι τέτοια..
ναι το πσκ θα ειμαστε εκεί.
το έχει γράψει η lullu αλλα μάλον δεν έπεσε στην αντίληψή σου.
φιλιά.
Πιάστηκα αδιάβαστος.
Καλά να πάθω αφού έψαξα μόνο τις δικές σου αναρτήσεις.
Δώσε μας καμιά λεπτομέρεια όταν επισκεφτεις την έκθεση.
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.511
Likes
7.700
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
.. μιας και το εγραψε και η ναυτεμπορικη και εσεις ,ας πω και εγω πως μου εχει βγει ο π...να μαζεψω εργα !!!:bleh: στη αρχη νομισα οτι δεν θα ειχε συμμετοχη και αποψε εχω 67 καλλιτεχνες απο διπλες και τριπλες συμμετοχες ορισμενοι...τοσο που δεν θα μου φτασει ο χωρος στο ΚΑΜ...:roll:.. πολλα και αξιόλογα εργα απο ολη τη χωρα.. Φυσικα η τιμη θα ειναι ενδεικτικη για να μπορεσει ο κοσμος να αγορασει βοηθωντας την οργανωση για την επομενη αποστολη ..στη Ουγκαντα,,,Ρενατα ακους? Ουγκαντα ξανα!!!!:bleh:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
.. μιας και το εγραψε και η ναυτεμπορικη και εσεις ,ας πω και εγω πως μου εχει βγει ο π...να μαζεψω εργα !!!:bleh: στη αρχη νομισα οτι δεν θα ειχε συμμετοχη και αποψε εχω 67 καλλιτεχνες απο διπλες και τριπλες συμμετοχες ορισμενοι...τοσο που δεν θα μου φτασει ο χωρος στο ΚΑΜ...:roll:.. πολλα και αξιόλογα εργα απο ολη τη χωρα.. Φυσικα η τιμη θα ειναι ενδεικτικη για να μπορεσει ο κοσμος να αγορασει βοηθωντας την οργανωση για την επομενη αποστολη ..στη Ουγκαντα,,,Ρενατα ακους? Ουγκαντα ξανα!!!!:bleh:
ετοιμη....
περιμένουν και τα παιδια απο πανω.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.248
Μέλη
38.892
Νεότερο μέλος
Petr23

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom