Άγιος Δομήνικος Άγιος Δομήνικος - Ιούλιος '11

vastsak

Member
Μηνύματα
46
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ-ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ
καλημερα σε ολους,θα ηθελα την βοηθεια σας.ποια ειναι η γνωμη σας για τελη ιουλιου και 15 μερες για αγ. δομινικο?ο καιρος θα ειναι καλος η' θα ειναι περιοδος βροχοπτωσεων και κακοκαιριας? και βεβαια το πιο σημαντικο,για 2 ατομα και 1 παιδι,2 και κατι,δεν μπορω να βρω με τιποτα ενα αεροπορικο συνδιασμο που να πεφτει το συνολο των εισητηριων κατω απο 3300ε. γνωριζετε καποιο συνδιασμο που να ειναι οικονομικοτερος?απο θεσσαλονικη ξεκιναμε. η' μηπως καμια αλλη ιδεα να παμε με τον μικρο που να εχει πολυ ωραια θαλασσα,τυπου μαλδιβες η' μαυρικιο η' αν εχει καποιος αντιστοιχη εμπειρια απο αναλογο προορισμο,γιατι ειναι πολλα τα χρημματα για αγ.δομινικο μονο για τα αεροπορικα νομιζω.thanks:clap:
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Για ψάξε λίγο στα νέα μέλη. Λίγες μέρες πριν, υπήρχε νομίζω ένα νέο μέλος που ετοιμαζόταν να πάει στον Άγιο Δομήνικο και έγινε τεράστια συζήτηση για το κόστος κ.λπ κ.λπ
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
μα καλά τι τρέλα σας έπιασε όλους με τον Αγιο Δομίνικο
καινούργια Πράγα έγεινε?
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Είναι γεγονός... έχουν φαγωθεί με τον Άγιο Δομήνικο και εκεί που έλεγα να διαλέξω την Κούβα για την πρώτη μου Καραϊβική, σκέφτομαι πολύ σοβαρά να την κάνω κι εγώ τη λαδιά...
 

vastsak

Member
Μηνύματα
46
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ-ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ
SPROM δεν βρισκω αυτο που μου λες,θα ξαναπροσπαθησω.εγω διαλεγω αγ,δομινικο γιατι οσοι γνωστοι εχουνε παει,μου λενε τα καλυτερα.ωραιες παραλιες,δυνατοτητα να γυρισεις το νησι και πολλα πραγματα να δεις. στα μειον ειναι βεβαια το μεγαλο ταξιδι,ειδικα για μας που εχουμε και τον μικρο και το κοστος.ξερω και εγω,ψαχνω και εναλακτικες.ιδεες???
 

vastsak

Member
Μηνύματα
46
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ-ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ
SPROM παντως η κουβα ειναι τελεια,πρεπει να πας πριν αλλαξει,αν αλλαξει, το καθεστως.
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Σαφώς, δεν είμαι επαϊων, οπότε θα περιμένεις λίγο μέχρι να ξυπνήσουν τα ''βαρια πυροβολικα'' και αυτοι σιγουρα θα σε κατατοπισουν. Ωστοσο, θα δω αν μπορω να σου βρω τη συζητηση εκεινη.

Απο ιδεες, ο,τι ακούω. Ξέρω ότι για παραλίες πηγαίνουν στα νησακια της Ταϋλανδης που είναι και φθηνη λύση. Την εχετε σκεφτεί;

Εμ... ας ήταν κι αυτη πιο φθηνη, η ρημαδα και θα ήμουν εκεί τώρα! Μα, 1000+ τα αεροπορικα μου;;:mad:

Πάντως, για εμάς (Θεσσαλονίκη, έτσι;) η εξυπηρετηση αεροπορικα είναι περιορισμένη. Και ιδιως για Κεντρικη και Λατινικη Αμερικη. Εχετε κοιταξει μηπως βρειτε καποια προσφορα απο Αθηνα; Κάποιες φορές συμφέρει.
 

vastsak

Member
Μηνύματα
46
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ-ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ
2 χρονια πηγαμε ταυλανδη,ειναι απο τους αγαπημενους μας προορισμους,αλλα δεν μας ικανοποιει η θαλασσα,ειδικα τωρα με τον μικρο,δεν ειμαστε για εκει.ειναι παντως σιγουρα πιο οικονομικα.απο αθηνα δεν βρηκα κατι ελκυστικο.μαλλον πρεπει να ψαξω για αλλου,θα δουμε
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Πάντως, ξεχαστε την ινδονησια που είναι φθηνα. Χάλια παραλίες.

Είδα ότι έχετε πάει εκεί... χμ... πού αλλού μωρέ έχει παραλίες;
Τα κανάρια τα έχετε σκεφτεί που είναι και κοντά;;;
Και μπορεί να σας εξυπηρετήσει και η ryanair για πιο φθηνά.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.346
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Κοιτα και για Μεξικο , Riviera maya , ειναι μια χαρα απο θαλασσες και οργανωμενα παρκα (xcaret , hel-ha) για ταξιδι με το παιδι.
 

vastsak

Member
Μηνύματα
46
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ-ΝΕΑ ΖΗΛΑΝΔΙΑ
Riviera maya?καλη ιδεα.πτηση για κανκουν?με ποια εταιρια?και μετα?καπου συγκεκριμενα η' καλυτερα να γυρισουμε απο λιγες μερες?υπαρχει ασφαλεια,επειδη θα εχουμε και τον μικρο?
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.038
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
η' μηπως καμια αλλη ιδεα να παμε με τον μικρο που να εχει πολυ ωραια θαλασσα,τυπου μαλδιβες η' μαυρικιο η' αν εχει καποιος αντιστοιχη εμπειρια απο αναλογο προορισμο,γιατι ειναι πολλα τα χρημματα για αγ.δομινικο μονο για τα αεροπορικα νομιζω.
Ελαφόνησος...

awww.elafonissos.gr_photography_elafonisos.panagias_nisia.jpg


awww.elafonissos.gr_photography_elafonisos.jpg


awww.elafonissos.gr_photography_elafonissos_1012.jpg


awww.elafonissos.gr_photography_Elafonissos.Elena.jpg


awww.elafonissos.gr_photography_Elafonissos.leyki.jpg


(Πηγή elafonissos.gr)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.168
Μηνύματα
882.760
Μέλη
38.881
Νεότερο μέλος
Pavlosvalia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom