Έρχεται μείωση χρεώσεων στο "Ελευθέριος Βενιζέλος"

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Αμερικη
Καλοδεχούμενη αλλα αν δν φτιάξει η οικονομία το Ελ. Βενιζέλος θα συνεχίσει να περνάει ερημικες μέρες
 

ganlayer3

Member
Μηνύματα
165
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ
Ταξίδι-Όνειρο
MANADO - INDONESIA
Έπρεπε να ερημώσει το αεροδρόμιο για να το καταλάβουν...
Δεν νομιζω οτι το εκαναν επειδη και μονο ερημωσε..απο καιρο επιδιωκουν την χρονικη επεκταση της συμβασης...περισσοτερο για "καροτο" το βλεπω. Το ιδιο επιδιωκει και η Αττικη οδος. Απο την αλλη θα μου πεις, εαν καταληξη το αεροδρομιο στα χερια του δημοσιου θα ειναι καλυτερο; ιδου η απορια.
 

mchrisober

Member
Μηνύματα
71
Likes
6
Ταξίδι-Όνειρο
Μπορα Μπορα
παιδια βρισκομουν στo εκθεσιακο κεντρο που βρισκεται διπλα στο Ελ Βενιζελος και η κατασταση ηταν απογοητευτικη. Πολυ λιγες πτησεις... Μενει να δουμε τις μειωσεις και στις τιμες των πτησεων.
 

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Αμερικη
mchrisober said:
παιδια βρισκομουν στo εκθεσιακο κεντρο που βρισκεται διπλα στο Ελ Βενιζελος και η κατασταση ηταν απογοητευτικη. Πολυ λιγες πτησεις... Μενει να δουμε τις μειωσεις και στις τιμες των πτησεων.
Αρκεί να δεις το real time flight information απο το σάιτ του αεροδρομίου.
 

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Αμερικη
Εγω πιστεύω καλύτερο θα ναι για τις τιμές παρα για τις πτήσεις. Δύσκολα θα ανοίξουν δρομολόγια στην Αθήνα. Οι βασικοί προορισμοί Λονδίνο, Φρανκφούρτη, Παρίσι εξυπηρετούνται. Ανοιξαν και οι νέοι προορισμοί της Aegean και ψιλογεμισε το προγραμμα
 

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.955
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Έπρεπε να ερημώσει το αεροδρόμιο για να το καταλάβουν...
Δεν νομιζω οτι το εκαναν επειδη ...
Ακουσαμε και κατι ευχαριστο..!!!Μπραβο!
Κάλλιο αργά παρά ποτέ!!!
Δεν ξέρω αν το προσέξατε, αλλά δεν υπάρχει κάποια μείωση. Το άρθρο εκφράζει εκτιμήσεις (ή ευσεβείς πόθους) του συντάκτη του ή/και του Υπουργού του οποίου δηλώσεις μεταφέρει. Δεν υπάρχει κάποια απόφαση, παρά μόνο δηλώσεις με εκφράσεις όπως "Βούληση μας είναι", που μπορεί κάλλιστα στην πορεία να γίνουν "εμείς το θέλαμε μεν αλλά...".

Φυσικά, μακάρι να γίνει η μείωση, αλλά μην κρατάτε ακόμα μεγάλο καλάθι...
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.368
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom