Alitalia Alitalia - Νέα, Πληροφορίες & Ερωτήσεις

Masbass

Member
Μηνύματα
113
Likes
184
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μαδαγασκάρη
Μιά ομορφιά. Το πρακτορείο μ εχει βαλει σε λιστα για το πρωι αλλα δεν μπορει να βρει καμια Alitalia (GR, IT,UK) και μονο η Alitalia Πολωνίας απαντησε... αλλά δεν έχει δικαιοδοσια να κανει οτιδηποτε. Αρα, περιμενω να μου πουνε οτι η Alitalia ενεκρινε τη λιστα, αλλιως αν δεν εχω ακουσει απο το πρακτορειο μεχρι τις 11 το βραδυ τοτε παω αεροδρομιο 2-3 ωρες πριν την πτηση να δω απο κοντα τι γινεται μπας και μπω.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.355
Likes
9.276
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Θέλω να κλείσω μία πτήση απο Ρώμη για Λονδίνο (LCY) και μου γράφει 'Operated by Alitalia Cityliner SPA'.Ξέρει κανείς τί σημαίνει?
τιποτε. Μονο ειναι μικροτερο αεροσκαφος, που απαιτειται εξαλλου απο το αεροδρομιο που πας.
en.wikipedia.org/wiki/Alitalia_CityLiner
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
το Θεσσαλονίκη-Μιλάνο έχει χρόνια που καταργήθηκε. τώρα πας μόνο μέσω Ρώμης.
 

billvar

Member
Μηνύματα
132
Likes
166
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
το Θεσσαλονίκη-Μιλάνο έχει χρόνια που καταργήθηκε. τώρα πας μόνο μέσω Ρώμης.
Ευχαριστώ makisg. Παραπλανήθηκα από το wikipedia που το έχει ακόμα για προορισμό από το αεροδρόμιο Μακεδονία.
 

PPhanny

Member
Μηνύματα
67
Likes
36
Μπορείτε να κάνετε check in απο το σάιτ της ΑΛΙΤΑΛΙΑ; Είτε με κρομ μπαίνω είτε με εξπλόρερ μου βγάζει σελίδα με σύμβολα (όχι γράμματα).Κάνω κάτι λάθος ή φταίει το σάιτ;
 

done

Member
Μηνύματα
119
Likes
107
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρία
Ονειρεμένο Ταξίδι
χιλή
Μπορείτε να κάνετε check in απο το σάιτ της ΑΛΙΤΑΛΙΑ; Είτε με κρομ μπαίνω είτε με εξπλόρερ μου βγάζει σελίδα με σύμβολα (όχι γράμματα).Κάνω κάτι λάθος ή φταίει το σάιτ;
δοκίμασες να αλλάξεις γραμματοσειρά; εγώ μπήκα τώρα με chrome και είναι μια χαρά
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom