Σεϋχέλλες ΑΞΙΖΟΥΝ ΟΙ ΣΕΥΧΕΛΛΕΣ?

sonia_1991

Member
Μηνύματα
44
Likes
0
γεια σας! σκεφτομαι να παω με παρεα στις σευχελλες! γενικα μου αρεσουν τα εξωτικα νησια κ αναζητωντας φωτογραφιες ειδα οτι οι σευχελλες μου εκαναν το κλικ...πιστευετε οτι αξιζουν ως προορισμος? ξερω οτι σε πολλα εξωτικα νησια οι προσδοκιες ειναι τοσο ψηλες που οι περισσοτεροι απογοητευονται...ισχυει αυτο? γιατι δε θελω να χαθει αυτη η φοβερη εικονα της παραλιας με τα βραχια στο μυαλο μου..μπορειτε να μου πειτε ποσες μερες ενδεικνυνται, αν μου προτεινετε να παω με γκρουπ ή ατομικα, αν υπαρχουν κινδυνοι υγειας...εννοειται πως πηγαινω για μπανια...κ γενικα ο,τι αλλο χρησιμο μπορειτε να μου πειτε...ευχαριστω!
 

rodolfos

Member
Μηνύματα
7
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω..
Ταξίδι-Όνειρο
ΕΚΤΟΣ ΣΥΜΠΑΝΤΟΣ...
Απο παραλιες ναι, ειναι οπως αυτες που βλεπεις στις καρτες..Οι κατοικοι ειναι πολυ φιλικοι, τα νησια εχουν πολυ πρασινο.Απο ζωα μονο πουλια (πολλα και σπανια) και ψαρια, μαιμουδες - φιδια κτλπ ξεχνατα..Αρωστιες και τετοια δεν εχουν,ειναι καθαρος λαος και γενικα μη φοβασαι τπτ.Εγληματικοτητα μηδενικη.Προστατευουν πολυ την φυση τους.Εκτιμαν τους τουριστες.Αυτα ειναι τα θετικα..Τα αρνητικα τωρα..Νυχτερινη ζωη ανυπαρκτη, φαγητο οτι τρως κ εδω με εξτρα σκορδο σε ολα.Αυτα ..Αν θες ξεκουραση και παραλιες θα περασεις τελεια, αν ομως θες ζωντανια και nightlife δε θα στο πρωτεινα.Εχει ισως τις καλυτερες παραλιες...Στην περιοχη που ειχα μεινει με την κοπελα μου υποτιθετε πως ηταν η χειροτερη παραλια..Ηταν ομως η καλυτερη που ειχα δει ως τοτε. Οι αλλες που ειδα μετα ηταν απο αυτες που βλεπεις στα περιοδικα και στις καρτ ποσταλ και μενεις με ανοιχτο το στομα.
..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.196
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom