Αρμενία Γεωργία Αρμενία ή Γεωργία;

Caucasus War!

  • Tbilisi

    Votes: 8 66,7%
  • Yerevan

    Votes: 4 33,3%

  • Total voters
    12

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ονειρεμένο Ταξίδι
RTW
Εδώ σας θέλω, η αγαπημένη LOT, έβγαλε προσφορα, και με 60 euro μπορώ να πάω στο Yerevan η στην Τιφλίδα. Το ταξίδι θα το κάνω το καλοκαίρι, και μπορώ να διαθέσω 4 με 6 μέρες το ταξίδι. Το Πρόβλημα μου είναι, ποιο από τα 2 να διαλέξω, γιατί και τα δυο είναι και γαμώ τα μέρη. Περιμένω την κριτική σας ;)
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
φιλε θαναση μπορει να μη εχω παει αλλα εχω ψαξει καλα γιαυτες τις δυο χωρες..οπως λες κι εσυ ειναι καταπληκτικες χωρες και οι δυο και εισαι τυχερος που θα πας..

απλα συγκριτικα και σαν συνολο χωρας εγω θα επελεγα την γεωργια..

αυτο μπορει να σε βοηθησει να αποφασισεις
Γεωργία
 

varis81

Member
Μηνύματα
345
Likes
79
Επόμενο Ταξίδι
California
Ονειρεμένο Ταξίδι
Africa overland!!
Kαι γιατι να μην πας και στα δυο?Πηγαινε στη μια πολη και φυγε απο την αλλη!
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.432
Ονειρεμένο Ταξίδι
οχ.....όλος ο κόσμος
Εγώ τσα είπα απ την αρχή. Η προσφορά από Βαρσοβία είναι;
 

sfakhania

Member
Μηνύματα
142
Likes
40
Ονειρεμένο Ταξίδι
ινδια , ρωσσια
ποτε?

για ποιες μερες εψαξες? γιατι εγω εβαλα απο αθηνα για τιφλιδα και επιστροφη απο ερεβαν ,,,αρχες ιουλη και μου εβγαλε εντελως αλλες τιμες και πολυ αβολες ωρες....κριμα και το ψαχνω πολυ το ταξιδι στις χωρες αυτες.....
 

lakelady

Member
Μηνύματα
20
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Δύσκολη επιλογή....αλλά κι εγώ Τυφλίδα δαγκωτό!
 

jpsih

Member
Μηνύματα
242
Likes
109
Επόμενο Ταξίδι
???
sfakhania said:
για ποιες μερες εψαξες? γιατι εγω εβαλα απο αθηνα για τιφλιδα και επιστροφη απο ερεβαν ,,,αρχες ιουλη και μου εβγαλε εντελως αλλες τιμες και πολυ αβολες ωρες....κριμα και το ψαχνω πολυ το ταξιδι στις χωρες αυτες.....
μαλλον ο θανασης αναφερεται σε προσφορα της LOT με αναχωρηση απο πολωνια, στην οποια κατοικει..
 

aspa

Member
Μηνύματα
580
Likes
1.562
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γυρος του κοσμου
μαλλον ο θανασης αναφερεται σε προσφορα της LOT με αναχωρηση απο πολωνια, στην οποια κατοικει..


Βρήκα εισητήριο απευθείας Τυφλίδα 5-12/7 274 είναι καλό? Δεν υπάρχουν πολλές πληροφορίες για αυτές τις χώρες. Από που θα βρώ? Ευχαριστώ.
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.150
Likes
14.438
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Βρήκα εισητήριο απευθείας Τυφλίδα 5-12/7 274 είναι καλό? Δεν υπάρχουν πολλές πληροφορίες για αυτές τις χώρες. Από που θα βρώ? Ευχαριστώ.
H τιμή αν είναι από Αθήνα είναι πάρα πολύ καλή. Δεν υπάρχουν πολλές εταιρείες που να πετάνε Γεωργία και ως εκ τούτου δεν παίζουν πολλές προσφορές
Εκτός της βοήθειας του google μπορεί να βοηθήοει ο LP για Αρμενία/Γεωργία/Αζερμπαιτζάν. Επίσης οι οδηγοί Bradt έχουν ξεχωριστούς οδηγούς για Γεωργία και Αρμενία
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ονειρεμένο Ταξίδι
RTW
και ναι, κλείσαμε αεροπορικό με την κοπέλα μου (ναι το ξέρω είμαι κάφρος), και καταβαινουμε το Μάιο στην Τυφλίδα για 5 μέρες! 100 ευρώ με Estonian Air (το άτομο)

από αύριο, τα κεφάλια μέσα και οργάνωση :)
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.854
Likes
14.087
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Τελεια!
ζηλευουμε λιγακι :)
 

North66

Member
Μηνύματα
4.297
Likes
5.032
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία
Κάνει κάτι κουλά ώρες ώρες η Εstonian όπως τα 100άρια πήγαινε-έλα. Με Canadair πάει ΤBS;

Sent from my iPod using Travel stories
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.773
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom