Αγία Άννα, Βόρεια Εύβοια

manoo

Member
Μηνύματα
27
Likes
49
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη.
Επειδή οι διακοπές αργούν ακόμα κ θα είναι σύντομες φέτος, ψάχνουμε κοντινούς προορισμόυς για Σαββατοκύριακα (για μία διανυκτέρευση καθώς Σάββατο δουλεύουμε). Σκέφτομαι για Αγία Άννα στην Εύβοια. Γνωρίζετε να μου προτείνετε κάποιο κατάλυμα? ή κάτι άλλο στην Εύβοια ή Βόρεια Πελοπόννησο

Ευχαριστώ;)
 

zeovani

Member
Μηνύματα
41
Likes
1
Για ξενοδοχείο 2 αστέρων είναι όντως τόσο καλό??? Τα ενοικιαζόμενά του?
Εδώ 5 αστέρων έχουμε πάει και βρωμάνε και ζέχνουνε στην Ελλάδα... (τα έχουμε δει όλα γι' αυτό ρωτάω καλοπροαίρετα).
 

zeovani

Member
Μηνύματα
41
Likes
1
Μάλλον λόγω μωρού θα πάμε σε ενοικιαζόμενο. Εχετε να προτείνετε κάτι ?
:rolleyes:
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.606
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Για ξενοδοχείο 2 αστέρων είναι όντως τόσο καλό??? Τα ενοικιαζόμενά του?
Εδώ 5 αστέρων έχουμε πάει και βρωμάνε και ζέχνουνε στην Ελλάδα... (τα έχουμε δει όλα γι' αυτό ρωτάω καλοπροαίρετα).

Με συγχωρείς αλλά το θέμα της καθαριότητας, δεν έχει να κάνει με τα αστέρια. Όπως και της εξυπηρέτησης κτλ.
Δες τα ενοικιαζόμενα τους.
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Eαν σας παίρνει οικονομικα υπάρχει και αυτό

http://www.thalattahotel.gr/el
Είχα πάει με τον σύζυγο και τον γιο μου τον Ιούνιο του '9 (του Αγ. Πνευματος) που πρωτοάνοιξε το συγκεκριμένο ξενοδοχείο. Ουσιαστικά όσοι πελάτες πηγαμε τότε είχαμε την τύχη να είμαστε οι πρώτοι που καταλύσαμε στα πανέμορφα αλλά και πολύ άνετα δωμάτια σε πραγματικά πολύ προνομιακή τιμή. Πραγματικά αξίζει. Για το εστιατόριο δεν έχω άποψη γιατί τότε δεν είχε ακόμα λειτουργήσει. Βέβαια η παραλία δεν λέει "μία" ειδικά αν έχεις παιδια.
 

zeovani

Member
Μηνύματα
41
Likes
1
Είχα πάει με τον σύζυγο και τον γιο μου τον Ιούνιο του '9 (του Αγ. Πνευματος) που πρωτοάνοιξε το συγκεκριμένο ξενοδοχείο. Ουσιαστικά όσοι πελάτες πηγαμε τότε είχαμε την τύχη να είμαστε οι πρώτοι που καταλύσαμε στα πανέμορφα αλλά και πολύ άνετα δωμάτια σε πραγματικά πολύ προνομιακή τιμή. Πραγματικά αξίζει. Για το εστιατόριο δεν έχω άποψη γιατί τότε δεν είχε ακόμα λειτουργήσει. Βέβαια η παραλία δεν λέει "μία" ειδικά αν έχεις παιδια.

Οταν λες "δεν λέει μία" τι εννοείς?
Γενικά η παραλία της Αγίας Αννας δεν λέει μία?
Ολα τα ενοικιαζόμενα και ξενοδοχεία είναι στην ίδια παραλία?
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Οταν λες "δεν λέει μία" τι εννοείς?
Γενικά η παραλία της Αγίας Αννας δεν λέει μία?
Ολα τα ενοικιαζόμενα και ξενοδοχεία είναι στην ίδια παραλία?
Εννοώ ότι έχει σκούρο καφέ βοτσαλο και ιδίου χρώματος άμμο, είναι ανοιχτά (Αιγαίο γαρ) και συνήθως έχει κύμα αλλά και βρωμιές ανάλογα τα ρεύματα. Επίσης είναι σχετικά βαθιά για παιδιά. Γενικά τίποτε το ιδιαίτερο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.334
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom