Aegean Airlines Ακυρώσεις, αλλαγές, voucher, επιστροφή χρημάτων

Μηνύματα
12
Likes
111
Έχεις δίκιο το έζησα 2 φορές λόγω covid, μια το 2020 που θα πήγαινα Μαδρίτη και μια πέρυσι το καλοκαίρι που πήγα Κρακοβία και Βρότσλαβ. Άλλαξα όλο το ταξίδι, ημερομηνίες και 2 σπίτια που είχα κλείσει συν τα έξτρα χρήματα που πλήρωσα για τα νέα εισητηρια. Στα τηλέφωνα δεν απαντάνε ποτέ. Κάνε ακύρωση για να πάρεις τα χρήματα πίσω και προσπάθησε με άλλο τρόπο να κάνεις κράτηση ή με άλλη αεροπορική εταιρία.
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.962
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Τους έχω σιχαθεί, τρίτη χρονιά, κάθε καλοκαίρι τα ίδια.
«Κλείσε νωρίς να προλάβεις» σου λένε μετά, χωρίς να ξέρεις τι θα σου ξημερώσει και αν θα γίνει τελικά το δρομολόγιο. Αηδία.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Τους έχω σιχαθεί, τρίτη χρονιά, κάθε καλοκαίρι τα ίδια.
«Κλείσε νωρίς να προλάβεις» σου λένε μετά, χωρίς να ξέρεις τι θα σου ξημερώσει και αν θα γίνει τελικά το δρομολόγιο. Αηδία.
Αδικο εχω που κλεινω 2 εναλλακτικα ταξιδια στις ιδιες ημερομηνιες κι οπου κατσει η μπιλια?
Βεβαια τα λεω με την ανεση της βασης στην Αθηνα που οι εναλλακτικες ειναι περισσοτερες.
 
D

Delmem38110

Guest
την Θεσσαλονίκη δεν την θέλει η αιγαίου σαν βάση πόσο μάλλον σαν κόμβο.
μια χαρά μας στέλνει από Αθήνα χρεώνοντας ένα επιπλέον εισιτήριο. όπου έχει ανταγωνισμό στήνει ποπό, όπου είναι μόνη της αλωνίζει.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
την Θεσσαλονίκη δεν την θέλει η αιγαίου σαν βάση πόσο μάλλον σαν κόμβο.
μια χαρά μας στέλνει από Αθήνα χρεώνοντας ένα επιπλέον εισιτήριο. όπου έχει ανταγωνισμό στήνει ποπό, όπου είναι μόνη της αλωνίζει.
Να την ιδιωτικοποιησουν, να αρχισει να λειτουργει ο ανταγωνισμος επιτελους.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.336
Likes
14.199
Last edited:

rev26

Member
Μηνύματα
195
Likes
119
Ακυρώθηκε το δρομολόγιο μου από Θεσσαλονικη-Καρπαθος και δεν έλαβα κανένα email για ενημέρωση,τυχαία το έμαθα όταν πήρα τηλ στα κεντρικά τους για άλλον λόγο.Μου δίνουν εναλλακτική μέσω Αθήνας και αναμονή 7 ωρών!!!!Πάνε οι διακοπουλες μας
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.962
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Το πιο αστείο -στα όρια της γελοιότητας- είναι ότι τρεις μέρες τώρα ούτε email έχει έρθει, ούτε ενημέρωση. Μπαίνεις στην εφαρμογή και βλέπεις απλά το απόλυτο κενό, λες και δεν έχεις κλείσει και προπληρώσει εισιτήριο.
Πολύ ωραία πράγματα, έγκυρα, σοβαρά, εν' όψει τουριστικής σεζόν. Μάλλον θα πρέπει να δώσουμε καμιά επιδότηση ακόμα!
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.853
Likes
14.086
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Το πιο αστείο -στα όρια της γελοιότητας- είναι ότι τρεις μέρες τώρα ούτε email έχει έρθει, ούτε ενημέρωση. Μπαίνεις στην εφαρμογή και βλέπεις απλά το απόλυτο κενό, λες και δεν έχεις κλείσει και προπληρώσει εισιτήριο.
Πολύ ωραία πράγματα, έγκυρα, σοβαρά, εν' όψει τουριστικής σεζόν. Μάλλον θα πρέπει να δώσουμε καμιά επιδότηση ακόμα!
Κάτσε πρώτα να απολύσει κανέναν ακόμα και μετά θα ζητήσει κι επιδότηση…
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom