Αλβανικό Διαβατήριο..

Barbara84

New Member
Καλημέρα παιδιά, θα ήθελα τα φώτα σας, αν κάποιος γνωρίζει δλδ:)
Έχω Αλβανικό διαβατήριο και θέλω να ταξιδέψω στην Αυστραλία, αλλά το πρόβλημα είναι ότι έχω μόνο τη βεβαίωση κ όχι το αυτοκολλητάκι στο διαβατήριο, θα πρέπει περιμένω να μου βγεί η άδεια διαμονής (δλδ το αυτοκολλητάκι) ή μπορώ να ταξιδέψω μόνο με το διαβατήριο??

Photini1986

Member
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Απ'οσο γνωριζω θα πρεπει να σου ερθει το αυτοκολλητο.Κανε και ενα τηλεφωνο στην πρεσβεια της Αυστραλιας να το τσεκαρεις φυσικα,αλλα νομιζω πως θα σου πουν το ιδιο πραγμα ακριβως.

Andon123

New Member
Καλησπέρα έχω αλβανικό διαβατήριο και η άδεια διαμονής μου έχει λήξει, έχω κατάθεση για την έκδοση νέας και έχω μια βεβαίωση που το αποδεικνύει αυτό όχι όμως την ίδια την άδεια, μπορώ μόνο με το διαβατήριο να ταξιδέψω στην Ουγγαρία ή όχι λόγω της άδειας διαμονής; Όσο πιο άμεσα απαντούσαμε τόσο περισσότερο θα βοηθήσετε

Romeopeq

New Member
Επόμενο Ταξίδι
Asia
Ονειρεμένο Ταξίδι
Asia
Με την βεβαίωση δεν μπορείς να ταξιδέψεις..μπορεις να πας Αλβανία να περάσεις τα σύνορα να μπεις κ να βγεις ..με την σφραγίδα έχεις τρεις μήνες προθεσμία αν έχεις σφραγίδα
Καλησπέρα έχω αλβανικό διαβατήριο και η άδεια διαμονής μου έχει λήξει, έχω κατάθεση για την έκδοση νέας και έχω μια βεβαίωση που το αποδεικνύει αυτό όχι όμως την ίδια την άδεια, μπορώ μόνο με το διαβατήριο να ταξιδέψω στην Ουγγαρία ή όχι λόγω της άδειας διαμονής; Όσο πιο άμεσα απαντούσαμε τόσο περισσότερο θα βοηθήσετε

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
30.946
Μέλη
35.645
Νεότερο μέλος
teodoulke

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom