Wizz Air Ακυρώσεις και αλλαγές ώρας/μέρας πτήσης από Wizzair

tdoumos

Member
Μηνύματα
52
Likes
40
Ακριβώς, στον απλό ναύλο δεν έχει επιστροφή χρημάτων. Αν είναι να μην πας, άστο μήπως ακυρώσει η Wizz καμιά πτήση (καλά, όχι πιθανό, αλλά ούτως ή άλλως δε θα κερδίσεις κάτι)
Θα πάω Κύπρο, απλά επειδή έκλεισα ξενοδοχείο στο Nissiblu στην Αγία Νάπα, έκλεισα μέσω wiz για Λάρνακα και επιστροφή μέσω Πάφου από ryan, απλά έλεγα να πάω Πάφο πρώτα, αλλά εντάξει δεν πειράζει, μικρό το κακό.
 
Μηνύματα
42
Likes
113
Θα πάω Κύπρο, απλά επειδή έκλεισα ξενοδοχείο στο Nissiblu στην Αγία Νάπα, έκλεισα μέσω wiz για Λάρνακα και επιστροφή μέσω Πάφου από ryan, απλά έλεγα να πάω Πάφο πρώτα, αλλά εντάξει δεν πειράζει, μικρό το κακό.
Ωραίο ξενοδοχείο, βγήκε ακριβή η διανυκτέρευση btw;
 

tdoumos

Member
Μηνύματα
52
Likes
40
Ωραίο ξενοδοχείο, βγήκε ακριβή η διανυκτέρευση btw;
Πέρυσι τριήμερο Καθαρά Δευτέρα το χα κλείσει 98 τη βραδιά με πρωινό.
Τώρα επειδή θα πάω τριήμερο Ευαγγελισμού, μου βγήκε 110, θέα θάλασσα.
Αλλά να φανταστείς πηγαίνουμε μόνο και μόνο για το ξενοδοχείο και το απίστευτο μπουφέ του και την υπέροχη παραλία.Και έχω εξοχικό Σιθωνία να φανταστείς

Κράτηση μέσω γερμανικού TUI λόγω 100ευρου voucher από περσινη κράτηση στην Αττάλεια λόγω παραπονου για το δωμάτιο.

Δοκίμασε με VPN (SKYVPN) μέσω Ινδίας η Αργεντινής να το κλείσεις από το Agoda, με νέο λογαριασμό για να σου δώσει και 10% για την πρώτη κράτηση.
Εκεί μου έβγαινε γύρω στα 95.
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.746
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom