Ολλανδία Αμστερνταμ φθηνά εισιτήρια

GOLDIE

Member
Μηνύματα
26
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο - Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
όλος ο κόσμος
Γεια σας! Θέλουμε με την παρέα μου να πάμε Αμστερνταμ τέλη Μαίου ή Ιούνιο ή Σεπτέμβριο ή τον Οκτώβριο.Το φθηνότερο εισιτήριο που βρίσκω είναι 200 Ε υπάρχει περίπτωση να βρώ κάτι καλύτερο να υπάρξει κάποια προσφορά. Τι μου προτείνετε?
 

xelidoni

Member
Μηνύματα
158
Likes
39
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλια
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή-Ισλανδία
καλημέρα και γω ενδιαφερομαι να ταξιδεψω προς ολλανδια μετα το πασχα...αλλά εκτος απο το αεροπορικο, θέλω να κάνω και επισκεψεις σε 2-3 άλλες πόλεις . ποιος ειναι ο φθηνότερος τρόπος να ταξιδέψω από τη μια πόλη στην άλλη?ξέρετε κάτι?
 

amsterdam

Member
Μηνύματα
814
Likes
280
Γεια σας! Θέλουμε με την παρέα μου να πάμε Αμστερνταμ τέλη Μαίου ή Ιούνιο ή Σεπτέμβριο ή τον Οκτώβριο.Το φθηνότερο εισιτήριο που βρίσκω είναι 200 Ε υπάρχει περίπτωση να βρώ κάτι καλύτερο να υπάρξει κάποια προσφορά. Τι μου προτείνετε?
Οι τιμές αλλάζουν συνεχώς.Τα 200 ?,με ''καλές'' ώρες άφιξης-αναχώρησης,είναι μία αξιοπρεπής τιμή για Amsterdam.Ψάξε με τη malev,τελευταία είχε κάτι εισιτήρια με 119 ?.;)

καλημέρα και γω ενδιαφερομαι να ταξιδεψω προς ολλανδια μετα το πασχα...αλλά εκτος απο το αεροπορικο, θέλω να κάνω και επισκεψεις σε 2-3 άλλες πόλεις . ποιος ειναι ο φθηνότερος τρόπος να ταξιδέψω από τη μια πόλη στην άλλη?ξέρετε κάτι?
Ολλανδική ύπαιθρος με αυτοκίνητο και καλή παρέα είναι το ιδανικότερο για μένα.:)
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Κι εγώ το ίδιο ψάχνω... Βρήκα με Austrian Airlines μέσω Βιέννης για Ιούλιο 172 ευρώ, αλλά με λίγο "δύσκολες" ώρες επιστροφής.
 

xelidoni

Member
Μηνύματα
158
Likes
39
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλια
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή-Ισλανδία
που να τα περιμένουμε τα ασσάκια? και γω 173 για μαρτη τα βρίσκω
 

meaculpa

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Γεια σας! Θέλουμε με την παρέα μου να πάμε Αμστερνταμ τέλη Μαίου ή Ιούνιο ή Σεπτέμβριο ή τον Οκτώβριο.Το φθηνότερο εισιτήριο που βρίσκω είναι 200 Ε υπάρχει περίπτωση να βρώ κάτι καλύτερο να υπάρξει κάποια προσφορά. Τι μου προτείνετε?
δοκιμασε με easy jet μεσω basel ή milan ή berlin αν επιλεξεις γερμανια βολευει και με τρενο εχει πολυ καλες προσφορες
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.180
Μηνύματα
883.094
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom