Αναζητηση πληροφοριων

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Εχω μια απορια. Γιατι στην αναζητηση πληροφοριων βγαζει μονο τα μερη απο τις ταξιδιωτικες ιστοριες? Εβαλα και την "εδεσσα" και το "αμβουργο", για τα οποια εχω γραψει οδηγιες πολυ χρησιμες κατα τη γνωμη μου και δεν εμφανιζονται. Ειναι κριμα, γιατι αν ψαχνει καποιος πληροφοριες, δεν νομιζω οτι θα καθησει να διαβασει ολα τα ποστ στις 18 σελιδες πχ του "αναζητηση πληροφοριων για Ευρωπη"...
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Αν πας στη μπάρα εκεί που λέει Αναζήτηση και δώσεις Έδεσσα στο βγάζει. Βγάζει όπου βρίσκει τη λέξη. Όταν έψαχνα για Φλωρεντία, μου έβγαλε μέχρι και από το που είναι στον κόσμο..!!!
 

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Εμενα μου βγαζει αυτο:
Δεν υπάρχει ο(η): Tag. Αν έχετε ακολουθήσει ένα έγκυρο link, παρακαλώ ενημερώστε τον administrator
Μου φαινεται οτι παλι κατι λαθος κανω...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δεν μιλάς για την αναζήτηση πληροφοριών. Μιλάς για την αναζήτηση προορισμών, που είναι άλλο πράγμα, ψάχνει μόνο τις Ιστορίες. Η απλή αναζήτηση που λειτουργεί για όλο το φόρουμ, είναι αυτή που βρίσκεται στο μενού επάνω. :)

Ίσως θέλει λίγο δουλειά να το φτιάξω κάπως αλλιώς αυτό το ζήτημα της αναζήτησης. :)
 

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Ναι, την αναζητηση προορισμων εννοουσα. Δεν ηξερα οτι δουλευει ετσι το εργαλειο αυτο και παιδευτηκα λιγο αναζητωντας πληροφοριες για τη Δραμα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.723
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom