Αντιπετοφοβικοί -καπνιστες-αυτοκαταστροφικοί ταξιδευτές !!!

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Ρε παιδιά τι σκεφτόμουνα τώρα που καθομαι στο γραφείο μου με συντροφιά την φανούλα , το λαπτοπάκι μου και το τσιγαράκι μου!!
Μια μπαίνω στο φόρουμ μας,μιά διαβάζω για τους κιτρινιάρηδες,διαολίζομαι που δεν μπορώ να συγκρατήσω κανένα όνομα απο δαύτα τα τσίν κόν μιν ξούτ!!!ρέ!!!
αισθάνομαι τύψεις που η φανούλα δεν ξέρει να διαβάζει και την χαιδεύω συχνά,αυτή εκείιιιι!!! στα πόδια μου .κοντεύω να παθω αγγύλωση....
Η βαλίτσα μέσα ορθάνοιχτη,περιμένει μπάς και αρχίσω να ρίχνω κανένα πραγμα μέσα...(κρυφά απο την φανή)γιατί τα καταλαβαίνει όλα....το μόνο που έχω ρίξει είναι τα αντικουνουπικά και τους νές καφεδοφραπέδες!!!
Σκεφτόμουνα λοιπόν,τι ωραία που θά ήταν να υπήρχαν αεροπλάνα μόνο για την περίπτωσή μας ,να αράζαμε σε καναπέδες ,με τα τσιγαράκια μας,τα ποτάκια μας,τις αναταράξεις μας,και να φιλοσοφούσαμε τι μικρή που είναι η ζωή,θα πέσομε δεν θα πέσομε,και τετοια παρανοικά πράματα!!
τι συζητήσεις θα κατέβαιναν στο κεφάλι μας άν είμασταν μιά τέτοια παρέα άραγε?
σίγουρα θα συζητούσαμε πολύ ενδιαφέροντα πράγματα για τον προορισμό που μας περιμένει,τι είναι η ζωή,σχέση ζωης και θανάτου,που πάει η ψυχή μετά το κακάρωμα,τι μακιγιάζ θα φορεθεί φέτος,και πολλά αλλα!!!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Εγώ λέω πως θα γινόταν της που....ς,αλλά θα είχε ενδιαφέρον!!!
οχι ρε christian ίσα ίσα ...αυτες είναι οι σοβαρές παρέες !!!:D

καλούμε τον φίλο μας μη πετοφοβικό με περικεφαλαία mio gps να αναλάβει τον εμπλουτισμό του topic με ανάλογα βιντεάκια!!! θα είναι ο χορηγός μας αμισθί!!
κατάλαβα οτι ψιλοβαριέται και ας αναλάβει και λίγο δράση προς τέρψιν των συγκρουπιτών μας!!
ευχαριστούμε προκαταβολικά.
η συνέχεια στις οθόνες σας...:cool:
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
φιλεναδα ...θα με δεχτεις στη παρεα αν ομολογησω οτι δε καπνιζω???????
πινω ομως πολυ καφε...σημερα ουτε θυμαμαι ποσους:bleh::bleh::bleh::bleh:
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
Ρε παιδιά τι σκεφτόμουνα τώρα που καθομαι στο γραφείο μου με συντροφιά την φανούλα και το λαπτοπάκι μου!!!
μια μπαίνω στο φόρουμ μας,μιά διαβάζω για τους κιτρινιάρηδες,διαολίζομαι που δεν μπορώ να συγκρατήσω κανένα όνομα απο δαύτα τα τσίν κόν μιν ξούτ!!!ρέ!!!
αισθάνομαι τύψεις που η φανούλα δεν ξέρει να διαβάζει και την χαιδεύω συχνά,αυτή εκείιιιι!!! στα πόδια μου .κοντεύω να παθω αγγύλωση....
Η βαλίτσα μέσα ορθάνοιχτη,περιμένει μπάς και αρχίσω να ρίχνω κανένα πραγμα μέσα...(κρυφά απο την φανή)γιατί τα καταλαβαίνει όλα....το μόνο που έχω ρίξει είναι τα αντικουνουπικά και τους νές καφεδοφραπέδες!!!
Σκεφτόμουνα λοιπόν,τι ωραία που θά ήταν να υπήρχαν αεροπλάνα μόνο για την περίπτωσή μας ,να αράζαμε σε καναπέδες ,με τα τσιγαράκια μας,τα ποτάκια μας,τις αναταράξεις μας,και να φιλοσοφούσαμε τι μικρή που είναι η ζωή,θα πέσομε δεν θα πέσομε,και τετοια παρανοικά πράματα!!
τι συζητήσεις θα κατέβαιναν στο κεφάλι μας άν είμασταν μιά τέτοια παρέα άραγε?
ρενατα,σε 3 μέρες φεύγεις και δεν έχεις καταφέρει ακόμα να μάθεις τα τσιν,τσον....δεν θέλω να σε απογοητεύσω,αλλά το βλέπω και αυτό το ζήτημα να έχει την τύχη του άλλου μεγάλου θέματος της ανωριμότητας..:bleh:.αυτό το θέμα σ'αεροπλάνο με πολυθρόνα με υποπόδιο και ανάκλιση,φραπέ σκέτο το πρωί,τζινάκι το βράδι και τσιγάρο ολημερίς και ολονυκτίς,το κόβω να μας πάρει κάμποσες πτήσεις:clap:οπότε το προτείνω ανεπιφύλακτα γιατί θα πετάμε εσαεί!!!!:p:p;);):)
επίσης ένα θέμα που με απασχολεί πολύ είναι:είναι η πετομανία κληρονομική ή επίκτητη???μήπως είναι μεταδοτική???εμβόλιο?τι λέει,το ψάχνει κανείς????αμαν πια μ'αυτά τα αναπάντητα σ'αυτή την ζωή!!!!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
ρενατα,σε 3 μέρες φεύγεις και δεν έχεις καταφέρει ακόμα να μάθεις τα
ασε ρε anel θα πάω αυριο στο super market να δώ άν έχει βγει τίποτα :D
ανησυχώ για την φίλη μου την pandora την είδε κανείς ??:(
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
ασε ρε anel θα πάω αυριο στο super market να δώ άν έχει βγει τίποτα :D
ανησυχώ για την φίλη μου την pandora την είδε κανείς ??:(



μάλλον άρχισε τις ψυχοθεραπευτικές πτήσεις:roll::roll::roll:
εμείς προς το παρόν κάνουμε προσομοιώσεις πτήσεων στο σαλόνι!!!:p
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.370
Likes
6.857
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
μια μικρή παρατηρησούλα, :D
...μάλλον το τοπικ έπρεπε να είχε τίτλο "πετομανείς"¨οπως σωστά το εγραψε η ΑΝΕΛ και όχι αντιπετοφοβικοί.
πολύ άρνηση αυτο το αντι-πετοφοβικοί!:
και αντί και φόβος σε μια λέξη! haha:

Υ.Γ.: αυτός είναι ήχος....:clap: τουρμπινάτος!!!
Αλήθεια με πόσα περίπου χιλιόμετρα κινούνται τα ιπτάμενα αντικείμενα καλέ μας φίλε?:roll:
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
θανε ακριβως με τη ταχυτητα που πετανε τα συγχρονα πολιτικα....θεωρειται η καλυτερη για μεγιστοποιηση της αποτελεσματικοτητας της αποστολης...
οχι οτι δε μπορει να παει 2 φορες τον ηχο...οχι το Α-7.

Θανε εννοειται οτι κατεβαινει ακομα πιο κατω στα 3ft,εκει γεμιζει η καλυπτρα απονερα...αλλα τοχεις αντισταθμισει πισω,ωστε και αδιαθεσια να νιωσεις και αφησεις το stick,αυτο εκτελει ανοδο οποτε εχεις περιθωριο να επανακτησεις τον ελεγχο...
ωραιο για φαρμακο σε πετοφοβικους???????
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.193
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom