• Η αναδρομή στο παρελθόν συνεχίζεται! Ψηφίστε την Ταξιδιωτική Ιστορία του μήνα για το μήνα Ιανουάριο 2019 !!

Aegean Airlines Αποσκευές με AEGEAN

VeganFox

New Member
Δεν μπορείς να κάνεις προαγορά μέσω της διαχείρισης της κράτησης;Στο αεροδρόμιο είναι ακριβότερα.

Επιπλέον αποσκευή & Υπέρβαρη αποσκευή | Επίσημη ιστοσελίδα Aegean | Αεροπορικά σε Ελλάδα & εξωτερικό
Δυστυχώς δεν με άφηνε μέσω app, τελικά την πλήρωσα κατευθείαν στο αεροδρόμιο με χρέωση 60€ που ήταν σχετικά καλά με αυτό που περίμενα :) Ευχαριστώ για την απάντηση όπως και να 'χει

Marios_K

Member
Δε ξέρω αν είναι εκτός θέματος αλλά θελω να ενημερώσω ότι η Aegean χρέωση βαλίτσας από Κων/πολη για Αθήνα χρεώνει 37 ευρώ και όχι 32 που ήταν πριν 10 μερες που ήρθαμε από Ελλάδα

maria91

Member
Δε ξέρω αν είναι εκτός θέματος αλλά θελω να ενημερώσω ότι η Aegean χρέωση βαλίτσας από Κων/πολη για Αθήνα χρεώνει 37 ευρώ και όχι 32 που ήταν πριν 10 μερες που ήρθαμε από Ελλάδα
Μηπως αυξανετε η τιμη αν την προσθεσεις λιγες μερες πριν το ταξιδι;με ολα τα κολπα που κανει και συμπεριφετετε σα low cοst δε θα μου εκανε εντυπωση!

Marios_K

Member
Μηπως αυξανετε η τιμη αν την προσθεσεις λιγες μερες πριν το ταξιδι;με ολα τα κολπα που κανει και συμπεριφετετε σα low cοst δε θα μου εκανε εντυπωση!
Πλέον έχω τις χειρότερες δυνατές εντυπώσεις. Ας φτάσουμε με το καλό γιατί πετάμε το βράδυ

Thanos92

Member
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο - Highlands
Καλησπέρα! Όταν για Business λέει το παρακάτω:

Σύνολο αποσκευών: 2 δωρεάν έως 32kg

Εννοεί 2 αποσκευές + 1 προσωπικό αντικείμενο ;

nick07

Member
Καλησπέρα! Όταν για Business λέει το παρακάτω:

Σύνολο αποσκευών: 2 δωρεάν έως 32kg

Εννοεί 2 αποσκευές + 1 προσωπικό αντικείμενο ;
Για business δικαιουσαι:
2 αποσκευες μεχρι 32kg στο αμπαρι.
και
1 αποσκευη συγκεκριμενων διαστασεων μεχρι 13kg στην καμπινα.
και
1 προσωπικο αντικειμενο.

DimitraPan

New Member
Δυστυχώς δεν με άφηνε μέσω app, τελικά την πλήρωσα κατευθείαν στο αεροδρόμιο με χρέωση 60€ που ήταν σχετικά καλά με αυτό που περίμενα :) Ευχαριστώ για την απάντηση όπως και να 'χει
Γιατί δεν σε άφηνε; Γνωρίζει κανείς αν έχει κάποια προθεσμία πριν την πτήση για να προσθέσεις αποσκευή μέσω του app αντί για κατευθείαν στο γκισέ;

nick07

Member
Γιατί δεν σε άφηνε; Γνωρίζει κανείς αν έχει κάποια προθεσμία πριν την πτήση για να προσθέσεις αποσκευή μέσω του app αντί για κατευθείαν στο γκισέ;
Μεχρι 2 ωρες πριν την προγραμματισμενη αναχωρηση.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
32.765
Μέλη
37.753
Νεότερο μέλος
nourbg

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom