Aegean Airlines Ακυρώσεις, αλλαγές, voucher, επιστροφή χρημάτων

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.034
Τροποποιήσεις και ακυρώσεις στις πτήσεις της Αegean θα υπάρξουν αύριο, Τετάρτη, λόγω της συμμετοχής των ελεγκτών εναέριας κυκλοφορίας στην 24ωρη πανελλαδική απεργία των ΓΣΕΕ- ΑΔΕΔΥ, με τρίωρη στάση εργασίας από τις 12 το μεσημέρι έως τις 3 το απόγευμα.
Ακολουθει πινακας.....
http://news.in.gr/greece/article/?aid=1231272151
 

mel_90

Member
Μηνύματα
60
Likes
4
Γεια σας και απο μενα!Εχω κλεισει εισιτηρια δλδ μου τα εκλεισε το ταξιδιωτικο γραφειο με aegean μονο για να παω Ρωμη γιατι αυτο με συνεφερε κυριως..το θεμα ειναι οως οτι δεν ξερω αν δκαιουμαι βαλιτσα ή χειραποσκευη!που το γραφει αυτο ρε παιδια?το λεει καπου στο χαρτι της κρατησης?
 
Μηνύματα
28
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Γεια σας και απο μενα!Εχω κλεισει εισιτηρια δλδ μου τα εκλεισε το ταξιδιωτικο γραφειο με aegean μονο για να παω Ρωμη γιατι αυτο με συνεφερε κυριως..το θεμα ειναι οως οτι δεν ξερω αν δκαιουμαι βαλιτσα ή χειραποσκευη!που το γραφει αυτο ρε παιδια?το λεει καπου στο χαρτι της κρατησης?
σύμφωνα με την νέα πολιτική της Aegean, δωρεάν πλέον είναι μόνο η αποσκευή.. Για μια βαλίτσα έως 23 κιλά, πληρώνεις 30 ευρώ πήγαινε, και αν γυρίσεις πάλι με Aegean άλλα 30 στον γυρισμό
 

mel_90

Member
Μηνύματα
60
Likes
4
ααα ωραια δηλαδη πες με και ξανθια τωρα απλα μπορω να ταξιδεψω δωρεαν με μια βαλιτσα 10 κιλων το πολυ που θα χω κ να χω και την τσαντα μου στον ωμο?δωρεαν ολα αυτα?
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
το παράκανε η aegean!! αν είναι χωρίς αποσκευές πετάμε και με low cost.
Μα ιδια τιμη εχει με τις low cost με απειρως καλυτερες υπηρεσιες..ο ναυλος για να ανταγωνιστει αυτες εγινε..κ μαζι το παρακαναν κ η British, η Air France,KLM και και..λες να μην ξερουν τι κανουν?
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
793
Likes
273
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Μα ιδια τιμη εχει με τις low cost με απειρως καλυτερες υπηρεσιες..ο ναυλος για να ανταγωνιστει αυτες εγινε..κ μαζι το παρακαναν κ η British, η Air France,KLM και και..λες να μην ξερουν τι κανουν?
ναι σαφώς, το λέω όμως από την άποψη ότι πλέον για να προσθέσεις βαλίτσα ανεβαίνει υπερβολικά η τιμή.. 60 ευρώ? και αν είναι να πετάξεις με low cost πετυχαίνεις πολύ καλύτερη τιμή.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
ναι σαφώς, το λέω όμως από την άποψη ότι πλέον για να προσθέσεις βαλίτσα ανεβαίνει υπερβολικά η τιμή.. 60 ευρώ? και αν είναι να πετάξεις με low cost πετυχαίνεις πολύ καλύτερη τιμή.
Παλι τα ιδια. Κοιταξες δηλ τιμες ολο το χρονο κ πετυχες καλυτερες? Οι τιμες με το νεο ναυλο ειναι αχτυπητες κ ακομα κ με βαλιτσα ειναι καλυτερες απο παλια. Εγω δεν ταξιδευω με βαλιτσα, γιατι να πληρωνω τη μεταφορα της δικης σου? Πολυ καλα εκανε η εταιρεια μαζι με τις μεγαλες ευρωπαικες.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Γεια σας και απο μενα!Εχω κλεισει εισιτηρια δλδ μου τα εκλεισε το ταξιδιωτικο γραφειο με aegean μονο για να παω Ρωμη γιατι αυτο με συνεφερε κυριως..το θεμα ειναι οως οτι δεν ξερω αν δκαιουμαι βαλιτσα ή χειραποσκευη!που το γραφει αυτο ρε παιδια?το λεει καπου στο χαρτι της κρατησης?
σύμφωνα με την νέα πολιτική της Aegean, δωρεάν πλέον είναι μόνο η αποσκευή.. Για μια βαλίτσα έως 23 κιλά, πληρώνεις 30 ευρώ πήγαινε, και αν γυρίσεις πάλι με Aegean άλλα 30 στον γυρισμό
Η aegean έχει πλέον δυο είδη ναύλων: έναν με βαλίτσα (flex) και έναν χωρίς (golight). Μπορεί η mel_90 να έχει εισιτήριο με το οποίο να δικαιούται και βαλίτσα. mel_90 διάβασε την εκτύπωση του e-ticket σου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.164
Μηνύματα
882.635
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
Τonia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom