Γενικά Αργοσαρωνικός για ΣΚ

Evi_L

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Καλησπέρα!
Μαζί με μια φίλη είπαμε να πάμε κάπου κοντά στην Αθήνα για ένα σκ. Σκεφτήκαμε γενικά Αργοσαρωνικό,αλλά καμιά μας δεν έχει πάει για να ξέρει. Έχω ψάξει στο ίντερνετ κλπ αλλά θα ήθελα να ρωτήσω και όσους έχετε πάει,ποία νησιά προτείνετε! Είπαμε να πάμε σε ένα νησί το Σάββατο να μείνουμε εκεί το βράδυ και Κυριακή να πάρουμε πλοίο, να επισκεφτούμε άλλο νησάκι και το βραδύ επιστροφή Αθήνα! Να ενημερώσω ότι δεν έχουμε αμάξι και πως θα προτιμούσαμε τα πιο φθηνά νησιά!

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων! :)
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.373
Likes
14.279
Αίγινα-Πόρος είναι τα πιό φθηνά(σχετικά).Η Αίγινα συνδυάζεται και με Αγκίστρι.
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.084
Likes
1.953
Καλησπέρα!
Μαζί με μια φίλη είπαμε να πάμε κάπου κοντά στην Αθήνα για ένα σκ. Σκεφτήκαμε γενικά Αργοσαρωνικό,αλλά καμιά μας δεν έχει πάει για να ξέρει. Έχω ψάξει στο ίντερνετ κλπ αλλά θα ήθελα να ρωτήσω και όσους έχετε πάει,ποία νησιά προτείνετε! Είπαμε να πάμε σε ένα νησί το Σάββατο να μείνουμε εκεί το βράδυ και Κυριακή να πάρουμε πλοίο, να επισκεφτούμε άλλο νησάκι και το βραδύ επιστροφή Αθήνα! Να ενημερώσω ότι δεν έχουμε αμάξι και πως θα προτιμούσαμε τα πιο φθηνά νησιά!

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων! :)
Στη θεση σου θα πηγαινα Αγκιστρι ολες τις μερες..αν δε σε ενδιαφερει το οικονομικο τοτε προτεινω και εγω Αιγινα-Αγκιστρι εχουν ικανοποιητικα δρομολογια τα πλοια
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.230
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom