Αρτι αφιχθείς από Καππαδοκία

exAussie

New Member
Μηνύματα
3
Likes
15
Καλησπέρα στην παρέα. Μιας και μόλις ολοκλήρωσα ένα σύντομο ταξίδι στην Τουρκία (Καππαδοκία και λίγο Πόλη για την ακρίβεια) σκέφτηκα να μην καθυστερήσω κ' άλλο (κ άλλα χρόνια μάλλον) την εγγραφή μου στο travelstories. Όμορφα μέρη, ωραία hikes μέσα σε κοιλάδες, πολλή ιστορία, λίγο περισσότερο δυτικά απ' ότι περίμενα αλλά δεν ήταν κακό τελικά. Η περίοδος δεν ήταν ιδανική από άποψη καιρού - το αερόστατο δηλαδή δεν πέταξε - μιας και ήταν ακριβώς πριν την μία απ΄ τις δύο high seasons τους, είχε όμως το καλό ότι δεν είχε υπερβολικά πολύ κόσμο και οι τιμές ήταν παραπάνω από λογικές. Έτοιμος για ερωτήσεις, ελπίζω να καταφέρω να τις απαντήσω!
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.511
Likes
7.700
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
Καλως ηλθες
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.419
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Ένα ταξίδι που πολύς κόσμος ονειρεύεται. Μπορείς να μπεις στις ταξιδιωτικές ιστορίες, να ανοίξεις ένα νέο θέμα με την εμπειρία σου και να μας πεις πώς πέρασες, τι πρόγραμμα ακολούθησες και φυσικά να μας βάλεις και φωτογραφίες ! Ωραία τα γράφεις έστω και στην περίληψη.
 

Marios_K

Member
Μηνύματα
68
Likes
185
Σε ένα άλλο θέμα κοίταζα και ρωτούσα για Κων/πολη αλλά πλέον θεωρώ δεδομένο ότι με τη σύντροφο μου θα ακολουθήσουμε ένα 3ημερο Γκορεμε.

Εχω διαβάσει στο φόρουμ εδώ για πράσινο και κόκκινο tour. Γενικά θέλω βα μάθω εκτός από αερόστατο και τη κλασική βόλτα μεσα στο Γκορεμε τι άλλο μπορώ να κάνω και πόσο χρόνο θέλει για να απλώσω κι άλλο αν χρειαστεί τα αεροπορικά.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.606
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Σε ένα άλλο θέμα κοίταζα και ρωτούσα για Κων/πολη αλλά πλέον θεωρώ δεδομένο ότι με τη σύντροφο μου θα ακολουθήσουμε ένα 3ημερο Γκορεμε.

Εχω διαβάσει στο φόρουμ εδώ για πράσινο και κόκκινο tour. Γενικά θέλω βα μάθω εκτός από αερόστατο και τη κλασική βόλτα μεσα στο Γκορεμε τι άλλο μπορώ να κάνω και πόσο χρόνο θέλει για να απλώσω κι άλλο αν χρειαστεί τα αεροπορικά.
Γιατί δεν ρωτάς εδώ Τουρκία - Καππαδοκία ;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.299
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom