Ας συστηθώ....λοιπόν

vasilaki

Member
Μηνύματα
93
Likes
26
Καλησπέρα,

Ψάχνοντας για τον επόμενο προορισμό μου την Βαρκελώνη (21-24/3/2010), βρήκα το φανταστικό αυτό site! Και έγινα μέλος χωρίς δεύτερη σκέψη!

Επιτέλους, βρήκα το στοιχείο μου. Ανθρώπους που δεν βαριούνται να μιλάνε για ταξίδια και συμμερίζονται τον ενθουσιασμό μου, αυτή την υπεροχη προσμονή πριν από κάθε ταξίδι που με γεμίζει με εκνευριστικά (για τους άλλους) ανεξάντλητη ενέργεια και με μεταμορφώνει από τον συνήθη κυκλοθυμικό Μιζερίξ στον πιο πρόσχαρο άνθρωπο του κόσμου.

Πραγματικά δεν μπορώ να συλλάβω πως υπάρχουν άνθρωποι που δεν έχουν ταξιδέψει εκτός Ελλάδος από επιλογή, επειδή θεωρούν ότι δεν έχει να τους προσφέρει κάτι ή που θεωρούν τα ταξίδια χάσιμο χρημάτων(!!!!!)
Φαντάζομαι συμφωνείτε!
 

Glosoli

Member
Μηνύματα
403
Likes
314
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Υπάρχουν τέτοιο άνθρωποι που το θεωρούν χάσιμο χρημάτων;;; WOW!!! άστους να το πιστεύουν...μάλλον βαριούνται που ζουν όσο δεν πάει όμως!!!

Καλώς ήρθες λοιπόν στην παρέα μας!!! :)
 

thimios8663

Member
Μηνύματα
434
Likes
127
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία-Σερβία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Kαλως ηρθες στη παρεα μας!!Συμφωνω απολυτα με τα λεγομενα σου...((Αυτοι χανουν αστους)) :) Καλο ταξιδι να εχεις!!!
 

joela

Member
Μηνύματα
351
Likes
149
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου!!!!!
Καλως ήρθες και καλά ταξίδια!!!!!
Οταν ρώτησα τον πεθερό μου γιατί δεν του αρέσουν τα ταξίδια μου έλεγε π@@@ς τέτοιου τύπου για χάσιμο χρόνου.Σε μια κρίση ειλικρινειας όμως μου το έσκασε το παραμύθι:εεεε άμα δε ξέρεις και τη γλώσσα που να πας σε ξένη χώρα,άμα πάθεις κάτι πως να συννενοηθείς......μπάρμπα για τα γκρουπ έχεις ξανακουσει???????
Είναι ο φόβος παιδί μου....εμείς οι ¨Ελληνες υπερβολικοί σε όλα!!!!!
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
καλωήρθες και καλά ταξίδια! Επειδή τα τελευταία 2 χρόνια έκανα κάποια ταξίδια, όταν το μάθαιναν κάποιοι καλοθελητές (φαντάζομαι όλοι θα ξέρετε τουλάχιστον έναν :roll:) άρχισαν τα σχόλια τύπου που βρίσκουν τα χρήματα! Μακάρι να ήξεραν!!!!
 

joela

Member
Μηνύματα
351
Likes
149
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου!!!!!
καλωήρθες και καλά ταξίδια! Επειδή τα τελευταία 2 χρόνια έκανα κάποια ταξίδια, όταν το μάθαιναν κάποιοι καλοθελητές (φαντάζομαι όλοι θα ξέρετε τουλάχιστον έναν :roll:) άρχισαν τα σχόλια τύπου που βρίσκουν τα χρήματα! Μακάρι να ήξεραν!!!!
Οσα δε φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια!!!!!!!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.487
Likes
7.969
Καλωσόρισες vasilaki!!! :)
Υπάρχει και γκρούπ με Βαρκελονόπληκτους στο φόρουμ, το είδες? Θα σε βοηθήσει για το ταξίδι σου!
 

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Ιαπωνία
Καλώς ήρθες Vasilaki!Πολύ χαίρομαι που βρήκες μια τόσο καλή παρέα που δε βαρείται καθόλου τα ταξίδια...ίσα ίσα αυτά αποτελούν τρόπο ζωής για μας!Η Βαρκελώνη είναι κούκλα και θα βρεις μπόλικο υλικό εδώ!Καλή προετοιμασία!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.299
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom