Ασια η καραιβικη;

trip79

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Γεια σας θα ήθελα την βοήθεια σας αν γίνετε.παντρευομαι τέλος οκτωβρίου και ψάχνω προορισμό για μήνα του μελιτος,η κοπέλα δεν θέλει να μάθει που παρά μόνο όταν φτάσουμε στο αεροδρόμιο.ειμαι
ανάμεσα Bali η καραιβικη.ασια έχουμε παει κανά 2 φορές και έχω μια ιδέα αλλά καραιβικη δεν γνωρίζω τίποτα.θα θέλαμε να κάνουμε τα μπάνια μας φυσικά αλλά και να έχει μια στοιχειώδεις νυχτερινή ζωή,και βέβαια να είναι αρκετά safe όπως η ταιλανδη ας πουμε.any suggestions please.ευχαριστω πολυ!!!!!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.815
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
κατ'αρχας καλώς όρισες και η ώρα η καλή.
κατά δεύτερον όπου και να επιλέξεις απο τα μέρη που περιγραφεις θα περάσεις υπέροχα,βέβαια νομίζω οτι η καραιβική θα έχει μεγαλύτερο κόστος απο ότι η ασία.
 

trip79

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Ευχαριστω πολυ για την απάντηση θα ήθελα να ρωτήσω όμως αν διαλέξω καραιβικη ποιο μέρος κατα την γνώμη σου θα ήταν το ιδανικοτερο;
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.346
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Στο μπαλι αν θελετε μπανια σε νερα της προκοπης , κλεισε χοτελ με πισινα.
Στην καραιβικη δεν ξερω τι να πρωτοπροτεινω..μαλλον Μεξικο , Πλαγια ντελ Καρμεν και περιχωρα!
Ριξε μια ματια και στο θεμα που συζητουσαμε για καραιβικη πριν απο λιγο καιρο εδω: http://www.travelstories.gr/%E3%E1%...EF%F5%F1%E1-%F3%F4%EF-%EA%E5%F6%E1%EB%E9.html
Ότι αλλο θελεις , ρωτα ;)
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Αφου εχεις παει Ασια πηγαινε καραιβικη......μια Τζαμαικα θα ηταν τελεια!!!

Το Μπαλι μπορει να μην εχει θαλλασες αλλα ακομη και τα τελευταια μπανγκαλοουζ εχουν πισινα.
 

Attachments

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.472
Likes
7.935
Καραϊβικη ασυζητητι!
Δεν ειναι απλα στοιχειωδης η νυχτερινη ζωη, ειναι πολυ παραπανω...Και επισης, οι θαλασσες δεν συγκρινονται με της Ασιας.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.937
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
θα θέλαμε να κάνουμε τα μπάνια μας φυσικά αλλά και να έχει μια στοιχειώδεις νυχτερινή ζωή,και βέβαια να είναι αρκετά safe όπως η ταιλανδη ας πουμε.any suggestions please.ευχαριστω πολυ!!!!!
Αφού μόνο μπάνια θέλετε, γιατί να πάτε στην άκρη της γης? Μείνετε Ευρώπη και δώστε αυτά που θα δίνατε στα αεροπορικά για ένα καλό ξενοδοχείο στις Κάννες ή στη Νίκαια....
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.000
Likes
2.093
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Τι λες για κρουαζιερα στην Καραιβικη;
 

trip79

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
taver said:
Αφού μόνο μπάνια θέλετε, γιατί να πάτε στην άκρη της γης? Μείνετε Ευρώπη και δώστε αυτά που θα δίνατε στα αεροπορικά για ένα καλό ξενοδοχείο στις Κάννες ή στη Νίκαια....
Τελος Οκτώβρη δεν νομίζω καλή ιδέα
 

trip79

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
varioAthens said:
Καραϊβικη ασυζητητι!
Δεν ειναι απλα στοιχειωδης η νυχτερινη ζωη, ειναι πολυ παραπανω...Και επισης, οι θαλασσες δεν συγκρινονται με της Ασιας.
Το σκέφτομαι σοβαρά αλλά δεν ξέρω ποιο μέρος να διαλέξω όπως όλα αυτά τα νησια
 

trip79

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
xenos said:
Αφου εχεις παει Ασια πηγαινε καραιβικη......μια Τζαμαικα θα ηταν τελεια!!!

Το Μπαλι μπορει να μην εχει θαλλασες αλλα ακομη και τα τελευταια μπανγκαλοουζ εχουν πισινα.
Καλή ιδέα αλλα δεν γνωρίζω πόσο safe είναι εννοώ να μπορώ να κυκλοφορω άνετα αργά το βράδυ πχ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.723
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom