Κούβα Ασφάλεια για Κούβα!!

VARONI1000

Member
Μηνύματα
49
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
ΒΙΕΤΝΑΜ
Ταξίδι-Όνειρο
MEXICO
Γειά σας, καλή χρονιά και πολλά ταξίδια.....:airplane:
Ταξιδεύω για Κούβα το Πάσχα(15 μέρες)!
Θα ήθελα να μου προτείνετε μια εταιρεία, με οικονομικό ασφαλιστικό συμβόλαιο ταξιδίου(αν μπορείτε σημειώστε τις τιμές στο περίπου)!

Ευχαριστω εκ των προτέρων :)
 
Last edited by a moderator:
Μηνύματα
20
Likes
13
Γειά σας, καλή χρονιά και πολλά ταξίδια.....:airplane:
Ταξιδεύω για Κούβα το Πάσχα(15 μέρες)!
Θα ήθελα να μου προτείνετε μια εταιρεία, με οικονομικό ασφαλιστικό συμβόλαιο ταξιδίου(αν μπορείτε σημειώστε τις τιμές στο περίπου)!
ΕΠΙΣΗΣ η ανταπόκριση θα γίνει στο Sheremetyevο Ρωσία(ναι ναι , με την Aeroflot)!
Στην επιστροφή θα μείνω εκεί 11 ώρες και αλλάζω Terminal (απο το D που φτάνει, στο F που αναχωρεί) !
Χρειάζεται Transit Visa για την αλλαγή?!
Και αν ναι, πόσο κοστίζει?????
(ετσι κ αλλιώς σκέφτομαι να παω καμια 5-6ωρη βόλτα προς κόκκινη πλατεία).
Ευχαριστω εκ των προτέρων :)
https://quote.travelinsurance.co.uk...-10-1983&aid=0&comp=ctm&reference=10957283446
εγω εκλεισα με 15ευρω για δυο ατομα για 10μερες
 

VARONI1000

Member
Μηνύματα
49
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
ΒΙΕΤΝΑΜ
Ταξίδι-Όνειρο
MEXICO

kostas19821

Member
Μηνύματα
115
Likes
297
Ταξίδι-Όνειρο
Από Μεξικό έως Κολομβία
Θα ήθελα και εγώ αν γνωρίζει κάποιος , κάποια οικονομική ασφάλεια !! Το παραπάνω λινκ δεν ανοίγει
 

Evgenia8

Member
Μηνύματα
40
Likes
34
Οικονομική και αξιόπιστη ασφάλεια για την Κουβα; Εχει χρησιμοποιήσει κανεις την ασφάλεια της Revolut?
 

Krieris

Member
Μηνύματα
17
Likes
3
Πήγαμε δυο άτομα Κούβα με ταξιδιωτική ασφάλεια Mondial κ Revolut. Η Revolut πλήρωσε κανονικά η άλλη δεν..



Καλησπέρα ! Έχουμε κανονίσει ταξίδι για Κούβα τον Ιούνιο . Με το καλό και το δικό σου 🥰

Ταξιδιωτική ασφάλεια μπορείς να κλείσεις μέσω κάποιας εταιρίας .εμείς λογικά μέσω γνωστού φίλου θα την κλείσουμε στην ιντεραμερικαν .

Είχα επικοινωνήσει με την πρεσβεία για τη βίζα και μου έστειλαν εμαιλ ότι ταξιωτικα γραφεία που αναλαμβάνουν ταξίδια για Κούβα βγάζουν και τη βίζα Μάνεσης , versus, cosmorama, travel latino και ήταν και κάποια άλλα που δε τα θυμάμαι . Όταν πήρα να ρωτήσω μου είπαν ότι κάποια σου αναλαμβάνουν και την ταξιδιωτική ασφάλεια και τη βίζα.

Τέλος το έγγραφο που πρέπει να συμπληρώσεις ηλεκτρονικα 48 ώρες πριν τη. Πτήση σου για Κούβα είναι το d viajeros και μου το έστειλαν και αυτό στο εμαιλ .

Αν θες στείλε μου το εμαιλ σου στο προσωπικό μου μνμ να στο προωθησω :)
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.508
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Πήγαμε δυο άτομα Κούβα με ταξιδιωτική ασφάλεια Mondial κ Revolut. Η Revolut πλήρωσε κανονικά η άλλη δεν..
Χρήσιμο, μας λες λίγα περισσότερα? Τι συνέβη και γιατί αρνήθηκε να πληρώσει η μία ασφαλιστική?
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.354
Μέλη
38.894
Νεότερο μέλος
mikesf

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom