Βάπτισμα πυρός...

Evapar

Member
Μηνύματα
87
Likes
103
Επόμενο Ταξίδι
Αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Ζηλανδία/Πολυνησία
Με λένε Εύα και αυτό είναι το πρώτο μου μήνυμα στο φόρουμ. Εύχομαι να ακολουθήσουν πολλά ακόμη και να μοιραστώ μαζί σας ενδιαφέρουσες εμπειρίες και γνώσεις. Τα ταξίδια είναι το χόμπι μου, το πάθος μου κι ευτυχώς και μέρος της δουλειάς μου. Αν κι εχω επισκεφτεί αρκετές χώρες...θέλω να γνωρίσω πολλές ακόμη με πρώτη και πιο αγαπημένη τη Νέα Ζηλανδία. Να ποιο θα είναι το πρώτο θέμα που θα ψάξω στο φόρουμ... :xmas_wink:
 

kanaliotis

Member
Μηνύματα
143
Likes
58
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Καλώς ήρθες και καλά ταξίδια! Από ότι είδα στο ΄χαρτη σου, έχεις πάει σε αρκετά μέρη. Περιμένουμε τις εμπειρίες σου.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Καλως την!
Αν πας Ν. Ζηλανδια "πεταξου" και μια βολτιτσα στα Μπορα-Μπορα που ειναι ο δικος μου ονειρεμενος προορισμος.
 

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Ιαπωνία
Καλώς ήρθες! Εσύ είσαι τυχερή που είναι και μέρος της δουλειάς σου!Έχουμε διαλέξει λίγο ακριβούτσικο χόμπυ, αλλά τι να κάνουμε!
 

beba

Member
Μηνύματα
33
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Νικήσιανη
Ταξίδι-Όνειρο
Σαμοθράκη,Ανταρκτική
Καλώς ώρισες. Αυτό για την Νέα Ζηλανδία ακούγεται πολύ ενδιαφέρον περιμένουμε πληροφορίες γι αυτήν
 

Evapar

Member
Μηνύματα
87
Likes
103
Επόμενο Ταξίδι
Αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Ζηλανδία/Πολυνησία
Ευχαριστώ παιδια! Σκεφτόμουν από ποια ταξιδιωτική εμπειρια να αρχισω...όταν είδα ότι το επόμενο ταξίδι ενός από εσάς είναι στο Ισραήλ, αποφάσισα να γράψω για τα δυό μου ταξίδια στη χώρα αυτή. Ελπίζω να το βρείτε ενδιαφέρον.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.777
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom