Βιετνάμ Βίζα για Βιετνάμ και Κουριερ

Head_cf

Member
Μηνύματα
122
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει....
Έχω διαβάσει σε προηγούμενα posts για τους τρόπους που μπορεί κάποιος να βγάλει βίζα για Βιετνάμ….το θέμα είναι ότι τώρα με αυτά τα τρόμο-δεματά και με όλη αυτή τη φασαρία που έχει γίνει με τις ταχυμεταφορες έχω απορρίψει εντελώς το ενδεχόμενο να στείλω το διαβατήριο μου στην πρεσβεία του Βιετνάμ στην Ιταλία.. Όποτε έχω καταλήξει στο να κάνω αίτηση σε κάποιο γραφείο του εξωτερικού για να είναι έτοιμη η βίζα κατά την άφιξη μου στο αεροδρόμιο του Ανόι…Ξέρεις κανείς κάποια αξιόπιστη ιστοσελίδα για Βίζα on-line να μου προτείνει;;
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
Έχω διαβάσει σε προηγούμενα postsγια τους τρόπους που μπορεί κάποιος να βγάλει βίζα για Βιετνάμ….το θέμα είναι ότι τώρα με αυτά τα τρόμο-δεματά και με όλη αυτή τη φασαρία που έχει γίνει με τις ταχυμεταφορες έχω απορρίψει εντελώς το ενδεχόμενο να στείλω το διαβατήριο μου στην πρεσβεία του Βιετνάμ στην Ιταλία.. Όποτε έχω καταλήξει στο να κάνω αίτηση σε κάποιο γραφείο του εξωτερικού για να είναι έτοιμη η βίζα κατά την άφιξη μου στο αεροδρόμιο του Ανόι…Ξέρεις κανείς κάποια αξιόπιστη ιστοσελίδα για Βίζα on-lineνα μου προτείνει;;
Δυό φορές χρησιμοποιήσαμε τις υπηρεσίες του

Vietnam Tours, Cambodia, Laos & Thailand Tours. Vietnam hotels & accommodation

Φιλικοί, εξυπηρετικοί, καλούτσικα αγγλικά και απαντούν αμέσως. Δεν παίρνουν κεφάλια. Σε μια βδομάδα έχεις καθαρίσει τα διαδικαστικά. Όλα αυτά, βέβαια, εφόσον μπεις στη χώρα αεροπορικώς. Τους στέλνεις σκαναρισμένη την πιστωτική σου κάρτα για εγγύηση αλλά δε σε χρεώνουν, πληρώνεις εκεί. Έχουν γραφεία στο Ανόι (κεντρικό) και στη Σαϊγκόν.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.810
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom