Πολωνία Άφιξη και μετακινήσεις στην Βαρσοβια-Κρακοβια

giorgtsi

Member
Μηνύματα
291
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ταξίδι-Όνειρο
New York
Ειναι δηλαδή καλύτερα να τα κλεισουμε ολα απο τωρα;;
Το modlinbus από αεροδρόμιο για κέντρο καλύτερα να μην το κλείσετε γιατί μπορεί να έχετε καθυστερήσεις.Φταστε με το καλο στο αεροδρόμιο και δείτε αν σας συμφέρει να πάρετε modlinbus ή τρένο από οικονομική άποψη και από άποψη χρονου.Η διαφορά στην τιμή θα είναι για μερικά ευρώ αλλά εγώ θα διάλεγα τρένο.Καλυτερα να κλείσετε τα τρένα για Κρακοβία σε έναν χρόνο ασφαλείας για να τα προλαβετε και αν επιστρέφετε Ελλάδα από Βαρσοβία δείτε την τιμή του modlin bus και αν είναι καλή κλειστε την από τώρα αλλιώς χρησιμοποιηστε το τρένο όπου τα δρομολόγια θα τα βρείτε στον κεντρικό σταθμό.Modlinbus νομίζω συμφέρει μόνο αν το κλείσεις καιρό πριν αλλιώς μετά είναι πιο ακριβό και κάνει και περισσότερο χρονο.
 

koker

Member
Μηνύματα
252
Likes
490
Ταξίδι-Όνειρο
μαυρικιος
Πόσο το πλήρωσες γιατί η τιμή του ξεκινάει από τα 9 ζλοτυ και μετά από λίγο καιρό το είδα στα 33
Ποτέ δεν το βρήκα διαδικτυακά στα 9 ζλότυ, ισως φταίει οτι το έψαχνα 1,5 μήνα πρίν μόνο. Πάντα ήταν στα 33 ζλότυ.
 

giorgtsi

Member
Μηνύματα
291
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ταξίδι-Όνειρο
New York
Ποτέ δεν το βρήκα διαδικτυακά στα 9 ζλότυ, ισως φταίει οτι το έψαχνα 1,5 μήνα πρίν μόνο. Πάντα ήταν στα 33 ζλότυ.
Ααα κομπλέ τότε θέλει πολύ πιο πριν να το κλείσεις γιατί εγώ το είχα πετύχει 2,5 μήνες πριν 9 ζλοτυ και το γράφει και στις αφίσες στο αεροδρόμιο ότι το εισιτήριο ξεκινάει απ αυτή την τιμή
 

Thalia!!

Member
Μηνύματα
49
Likes
22
Καλησπέρα σας! Πρόκειται αύριο να κλείσω εισητηρια για το τρένο από Βαρσοβία προς Κρακοβία. Θα πρέπει να προσέξω κάτι? Θα έχουμε βαλίτσες τις δηλώνω κάπως? Σας ευχαριστώ εκ των προταιρων!
 

apos

Member
Μηνύματα
198
Likes
526
Καλημέρα, όχι δε χρειάζεται να δηλώσεις τις βαλίτσες. Μπαίνεις μέσα κανονικά
 

Thalia!!

Member
Μηνύματα
49
Likes
22
Από το σαιτ intercity.pl επιλέγεις αναχώρηση από Warszawa Centralna προς krakow glowny
Σε ευχαριστώ πολυυ!

Μου βγάζει αυτό τη μήνυμα! Όταν μπθνω να διαβάσω τι συμβαίνει η μετάφραση της Google δεν βοηθάει πολυ
 

Attachments

apos

Member
Μηνύματα
198
Likes
526
Δεν γνωρίζω τι μπορεί να σημαίνει κάτι τέτοιο. Στα αγγλικά τι μετάφραση δίνει; Ισως μπορούμε να βγάλουμε άκρη
 

Maria___Man

Member
Μηνύματα
28
Likes
30
Eουμε Οκτωβριο 2023 και ακομη το σαιτ γραφει οτι γινονται εργα στους σταθμους.. Ουτε το μετρο Θεσσαλονικης να ηταν με τοση καθυστερηση στα εργα!!! Κοιταζω κι εγω τα τρενα απο Βαρσοβια για κρακοβια για 17/12 και βλεπω οτι κοστιζουν 35 ευρω.. Ειναι ακριβα ή εμενα μου φαινεται;; Επιπλεον γνωριζετε, αν χασουμε το τρενο λογω καθυστερησης της πτησης, μπορουμε να μεταφερθουμε σε αλλο δρομολογιο χωρις να πληρωσουμε εκ νεου;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.723
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom