Ιταλία Εκδρομές από Βενετία

Μηνύματα
137
Likes
125
Επισης , μια μερα κανονιζω να παμε Βερόνα, είναι κοντά και εχω ακουσει οτι ειναι πολυ όμορφη πόλη
 
Last edited by a moderator:

paefstra

Member
Μηνύματα
12.941
Likes
40.787
Επισης , μια μερα κανονιζω να παμε Βερόνα, είναι κοντά και εχω ακουσει οτι ειναι πολυ όμορφη πόλη
Ηρεμα το λεω, μειναμε ενα βραδυ και ο ξενοδοχος ρωτησε "Γιατι εδω και οχι Βενετια, ειστε τρελοι?"
 
Μηνύματα
959
Likes
5.226
Δεν θα μείνουμε νυχτα , μονο σαν ημερήσια εκδρομή. Πιστεύω πως αξίζει, δεν ξέρω
Aν πιστεύεις πως αξίζει να το κάνεις.Παντως εμείς στα τέσσερα βράδια που μείναμε πήγαμε μισή μέρα στο Burrano.Οι υπόλοιπες μέρες απλά χαθήκαμε στα στενά.Και μια μέρα ακόμα να είχαμε δεν θα πηγαίναμε κάπου αλλού, πάλι θα τριγυριζαμε
 
Μηνύματα
137
Likes
125
Aν πιστεύεις πως αξίζει να το κάνεις.Παντως εμείς στα τέσσερα βράδια που μείναμε πήγαμε μισή μέρα στο Burrano.Οι υπόλοιπες μέρες απλά χαθήκαμε στα στενά.Και μια μέρα ακόμα να είχαμε δεν θα πηγαίναμε κάπου αλλού, πάλι θα τριγυριζαμε
Ευχαριστώ. Θα το σκεφτω. Κανενα φαν της Βερονας εδω , ε? 😂
 

STKF

Member
Μηνύματα
1.140
Likes
5.325
Ευχαριστώ. Θα το σκεφτω. Κανενα φαν της Βερονας εδω , ε?
Είναι όμορφη η Βερόνα αλλά η σύγκριση γίνεται με την Βενετία...
Αν είσαι από αυτούς που τους αρέσει η Βενετία, δύσκολα φεύγεις από εκεί. Για τον λόγο που λέει ο φίλος παρακάτω...
 
Last edited by a moderator:
D

Delmem37668

Guest
Ωραία. Ευχαριστώ πολυ. Επισης , μια μερα κανονιζω να παμε Βερόνα, είναι κοντά και εχω ακουσει οτι ειναι πολυ όμορφη πόλη
Η Βενετία ειναι μοναδική, αυτό δεν αλλάζει.
η Βερόνα όμως ειναι Μια απο τις πιο όμορφες πόλεις την Ιταλίας με ένα απο τα Μεγαλύτερα ιστορικά κέντρα και η πόλη της καλό διατηρημένησ αρένα της Βερόνας όπου το καλοκαίρι μπορείς να απολαύσεις όπερες το βράδυ Αλλα και συναυλίες ( εχω δει τους πινγκ Φλόιντ εκεί). Εχει πλήθος τουριστών και παρά πολλά σημεία να δεις.


Ευχαριστώ. Θα το σκεφτω. Κανενα φαν της Βερονας εδω , ε? 😂
Άργησα να δω το ποστ σου για. να σε παροτρύνω να πας αν δεν έχεις πάει ήδη.
 
Μηνύματα
137
Likes
125
Η Βενετία ειναι μοναδική, αυτό δεν αλλάζει.
η Βερόνα όμως ειναι Μια απο τις πιο όμορφες πόλεις την Ιταλίας με ένα απο τα Μεγαλύτερα ιστορικά κέντρα και η πόλη της καλό διατηρημένησ αρένα της Βερόνας όπου το καλοκαίρι μπορείς να απολαύσεις όπερες το βράδυ Αλλα και συναυλίες ( εχω δει τους πινγκ Φλόιντ εκεί). Εχει πλήθος τουριστών και παρά πολλά σημεία να δεις.
Συμφωνω , πηγαμε και μας αρεσε παρα πολυ! Η θέα απο ψηλα του San Pietro , η παλια πόλη, οι ομορφες πλατείες , το κάστρο ! Πολυ ζωντανή και γοητευτικη πολη!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.803
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom