Ιταλία Φαγητό - ποτό στη Βενετία

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική

paefstra

Member
Μηνύματα
12.986
Likes
40.871
Αν το έψαξες και είναι έτσι πάω πάσο.Καπου το είχα δει ότι είναι βραβευμένο,χωρίς να το κοιτάξω παραπάνω
Εννοειται οτι θα συνεχισεις να λες στην καλη σου οτι πηγατε σε Μισελενατο. Αυτα θα μεινoυν μεταξυ μας :p
 

Smaragda53

Member
Μηνύματα
986
Likes
2.072
Επόμενο Ταξίδι
αχ, μακάρι νάξερα!
Ταξίδι-Όνειρο
Πολυνησία
Ειναι το ξενοδοχειο που γυριστηκε ενα μερος της ταινιας Talented Mr Ripley.(δεν φευγεις Ιταλια αν δεν τη δεις καθως και τον Εμπορο της Βενετιας, Αλ Πατσινο κλπ). Ε δες την και πες μετα αν δεν θυσιαζεις μια βδομαδα με πετρες... :).
Εχουν μεινει ενας σκασμος ευρωπαιοι λογοτεχνες τους προηγουμενους αιωνες, τι να λεμε, ζωντανη ιστορια.
Και Λίντο για το ξενοδοχείο και την παραλία από το "Θάνατος στη Βενετία"!
 
D

Delmem37668

Guest
Καλε ναι, κολυμπησα κιολας στο Λιντο περσι!
Θέλει κουράγιο να κολυμπήσεις στη Βενετία και στις γύρω περιοχές. Αν και το γιεζολο και η σοτομαρινα μαζεύουν πλήθος τουριστών το καλοκαίρι τα νερά ειναι απο τα χειρότερα που εχω δει. Αναγκαστικά έχω πάει πάμπολλες φορές και τις περισσότερες δεν έμπαινα μέσα.
 
Last edited by a moderator:

paefstra

Member
Μηνύματα
12.986
Likes
40.871
Θέλει κουράγιο να κολυμπήσεις στη Βενετία και στις γύρω περιοχές. Αν και το γιεζολο και η σοτομαρινα μαζεύουν πλήθος τουριστών το καλοκαίρι τα νερά ειναι απο τα χειρότερα που εχω δει. Αναγκαστικά έχω πάει πάμπολλες φορές και τις περισσότερες δεν έμπαινα μέσα.
Εχω κολυμπησει στον Ωροπο. Αυτο.
 
Μηνύματα
137
Likes
125
Θέλει κουράγιο να κολυμπήσεις στη Βενετία και στις γύρω περιοχές. Αν και το γιεζολο και η σοτομαρινα μαζεύουν πλήθος τουριστών το καλοκαίρι τα νερά ειναι απο τα χειρότερα που εχω δει. Αναγκαστικά έχω πάει πάμπολλες φορές και τις περισσότερες δεν έμπαινα μέσα.
Ναι , οντως τα νερά ηταν θολα . Αλλα δεν υπάρχει περίπτωση να δω τη θάλασσα και να μην μπω μέσα , δεν αντεχω :)
Επίσης, η παραλια είναι ωραία, με γλαρακια και πολυ ομορφα κοχυλια
 
Μηνύματα
415
Likes
1.365
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
Καλησπέρα !αυριο πεταω για Βενετια.εαν υπαρχουν φρεσκες προτασεις για φαγητο,ποτο καλοδεχουμενες
 

Smaragda53

Member
Μηνύματα
986
Likes
2.072
Επόμενο Ταξίδι
αχ, μακάρι νάξερα!
Ταξίδι-Όνειρο
Πολυνησία

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.159
Μηνύματα
882.461
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom