Βραζιλία Βραζιλία | Travel Video

Far_awaits

New Member
Μηνύματα
3
Likes
13

Κατά το τρίμηνο ταξίδι μου στην Λατινική Αμερική, πέρασα σχεδόν δύο μήνες backpacking στην Βραζιλία, τους οποίους στρίμωξα σε ένα τετράλεπτο βίντεο.
Ξεκίνησα από το εξωτικά αντιφατικό Ρίο ντε Τζανέιρο, κατέβηκα νότια προς το παραθαλάσσιο Paraty, στο πανέμορφο και καταπράσινο νησί Ilha Grande, στο αστικό χάος του Σάο Πάολο, στο αγαπημένο νησί Florianópolis και τέλος στους καταρράχτες Iguazu.
Οι υπόλοιποι προορισμοί (Παραγουάη, Ουρουγουάη, Αργεντινή και Χιλή) σε επόμενο βίντεο.

Περισσότερα στο blog μου, Far Awaits.

Καλά ταξίδια!
Τζίνα
 
Last edited:

georgemessina

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Για καταρρακτες iguazu 2 μερες περασμα και ξεναγηση αργςντινικης και βραζιλιανικης πλευρας χρειαζεται να κανω τιποτα εμβολια? Κιτρινου πυρετου, χαπια ελονοσιας?
 
Μηνύματα
111
Likes
265
Για καταρρακτες iguazu 2 μερες περασμα και ξεναγηση αργςντινικης και βραζιλιανικης πλευρας χρειαζεται να κανω τιποτα εμβολια? Κιτρινου πυρετου, χαπια ελονοσιας?
Όχι, δεν χρειάζεται. Καλά να περάσεις ίσος το ομορφότερο μέρος που έχω πάει ποτέ.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Για καταρρακτες iguazu 2 μερες περασμα και ξεναγηση αργςντινικης και βραζιλιανικης πλευρας χρειαζεται να κανω τιποτα εμβολια? Κιτρινου πυρετου, χαπια ελονοσιας?
Ρώτα το γιατρό σου, μη βασίζεσαι στις ανεύθυνες απαντήσεις του κάθε taver σε ένα forum.

Εγώ δεν είχα κάνει τίποτα σε παρόμοιο ταξίδι πριν 9 χρόνια στα ίδια μέρη.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.765
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom