Βραζιλία Βραζιλια Σαο Παολο

NIKOLA

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
καλησπερα και καλο καλοκαιρι σκεφτομαι πολυ σοβαρα να ταξιδεψω τον αυγουστο στο σαο παολο-βραζιλια πιο πολυ με ενδιαφερει να μαθω για το τι χαρτια θα πρεπει να βγαλω και για τα αεροπορικα εισητηρια μιας και για τα υπολοιπα(διαμονη εξοδο κ,λ) θα τα φροντισει δικο μου ατομο που ειναι μονιμος κατοικος οποιαδηποτε πληροφορια ευπροσδεκτη ευχαριστω προκαταβολικα
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.696
Likes
6.674
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Χρειαζεσαι διαβατηριο , που να μην ληγει σε 6 μηνες .
Βιζα δεν χρειαζεται .

Εισιτηριο μπες στο airtickets και ψάξε .....

Αυτα μόνο και καλά να περασεις .
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.696
Likes
6.674
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
μην ανησυχεις , μιά χαρά ειναι .
Πως σου πέρασε αυτή η ιδεα , αληθεια ;
 

kon_gav

Member
Μηνύματα
450
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία!
Ταξίδι-Όνειρο
όλος ο πλανήτης ΓΗ !
ειναι ασφαλες το air tickets η θα χασω και την πτηση κ τα λεφτα μου?
Κατά την γνώμη μου είναι η πιο ασφαλής...με έχει εξυπηρετήσει άψογα 2 φορές ενώ σε άλλα σάιτ αντιμετώπιζα πολλά προβλήματα.
 
Last edited by a moderator:

tsikarita

Member
Μηνύματα
91
Likes
12
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ_ΚΟΥΒΑ
μπορεί τα εισητήρια που θα βρείς στην airtickets να είναι κανα 2 ευρώ πιο ακριβά από άλλα site βλέπε skyscanner, αλλά τουλάχιστον θα είσαι σίγουρος ότι η κράτηση που έκανες είναι άκρως αξιόπιστη!!!
 

NIKOLA

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
δεν εχω κλεισει ξανα για εξωτερικο μεσω ιντερνετ και δν το χω και πολυ το θεμα γι αυτο και ειμαι λιγο μαζεμενοσ στο θεμα
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.696
Likes
6.674
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
δεν εχω κλεισει ξανα για εξωτερικο μεσω ιντερνετ και δν το χω και πολυ το θεμα γι αυτο και ειμαι λιγο μαζεμενοσ στο θεμα
τότε παρε τηλεφωνο την αεροπορικη εταιρεια που θα διαλεξεις ή πηγαινε σε ταξιδιωτικο πρακτορειο και βγαλτο απο εκεί.
Μην αγχώνεσαι χωρίς λόγο .....
 

Copa

Member
Μηνύματα
55
Likes
150
Στη πόλη του Σάο Πάολο, ποιες περιοχές είναι καλύτερα για να μείνω?
Εννοώ πιο ασφαλείς και με ζωή κοντά..
 

vasnikos

Member
Μηνύματα
37
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
αιγυπτος
Ταξίδι-Όνειρο
νεα υορκη
Καλησπέρα παιδιά Μαϊο θα είμαι και εγώ στο Σάο Πάολο σε ποιά περιοχή να ψάξω ξενοδοχείο ? τα φώτα σας πλζ
 

Copa

Member
Μηνύματα
55
Likes
150
Καλησπέρα παιδιά Μαϊο θα είμαι και εγώ στο Σάο Πάολο σε ποιά περιοχή να ψάξω ξενοδοχείο ? τα φώτα σας πλζ
Από τις καλύτερες και πιο ασφαλείς περιοχές, είναι η περιοχή Jardim Paulista. Εκεί έμεινα εγώ (σε Hostel), οπότε κοίτα εκεί γύρω, κατα μήκος της Avenue Paulista.
Αν σε ενδιαφέρει και για Hostel, αυτό που έμεινα εγώ, εκτός από κοιτώνες έχει και ιδιωτικά δωμάτια με ιδιωτικό ή κοινόχρηστο μπάνιο. Το όνομα του είναι The Hostel Paulista.
 

marina vs

Member
Μηνύματα
105
Likes
111
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού!!!
Στo Sao Paulo einai οντως τοσο επικινδυνα οσο διαβαζω και ακουω περι ληστειων κτλ κτλ??? (ενταξει θα μου πεις για καθε χωρα τα ιδια λενε και τα παραφουσκωνουν, αλλα για το Sao Paulo η κατασταση προβαλλεται χειροτερα και απο θριλερ!)
Εμπειριες κανεις???
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.273
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom