Βέλγιο Βρυξέλλες-Μπρυζ Πληροφορίες!!!

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Συμφωνώ και γω να προσθέσετε ένα βράδυ ακόμα στις Βρυξέλλες.. 2 βράδια στη Μπριζ είναι αρκετά. Γάνδη θαναι ωραία να μείνετε επίσης ενα βράδυ, εγώ δε το έκανα και το μετάνιωσα που πήγαμε απλά ημερήσια. Να μπείτε στο κάστρο Gravensteen και να ανεβειτε στο Belfort, η θέα είναι απερίγραπτη! Στην Μπριζ έμεινα και γω στο ξενοδοχείο που λένε τα κορίτσια, μια χαρά είναι και σε βολικό σημείο, δίπλα στο σταθμό τρένου. Στις Βρυξέλλες ΣΚ λογικά θα έχει αρκετές επιλογές με 80 ευρώ, για καθημερινές δε νομίζω.
Η aegean είχε βγάλει προσφορά και τον Οκτωβρη με 130 ευρώ αλλά δε ξέρω αν αξίζει να περιμένεις μήπως ξαναβάλουν..
 

anthi&giorgos

Member
Μηνύματα
16
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ όλους για τις πληροφορίες!!! Τώρα μας προβληματίσατε και για Αμβέρσα :roll::roll::roll:!!!ΟΥΥΥΥΦΦΦΦΦΦΦΦ....πως θα χωρέσουν όλα σε 5 μέρες;;;;;;;:shock:
 
Last edited by a moderator:

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Ε, δεν μπορούν να χωρέσουν όλα σε 5 μέρες. Μην αγχώνεστε λοιπόν, εντάξτε και την Αμβέρσα στον προγραμματισμό σας και αν βγαίνετε χρονικά πηγαίνετε. Το θέμα είναι τι θέλετε να δείτε σε κάθε πόλη. Πχ αν θέλετε να πάτε και σε μουσεία, ιδίως στις Βρυξέλλες οι 2 μέρες δεν σας φτάνουν με το τίποτα. Πάντως οι αποστάσεις είναι πολύ μικρές με τα τρένα (Βρυξέλλες - Αμβέρσα: 45')
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
η γνωμη μου ειναι μη βασανιστειτε με το ...να δουμε να δουμε...χαρειτε τη πολη ειναι πανεμορφη...πιειτε το καφε σας στην αγαπημενη μου Brouckere(καθομαι με τις ωρες εκει),αφουγκραστειτε το παλμο της πολης....και υποσχεθειτε στον εαυτο σας...οτι συντομα θα ξαναγυρισετε;)
 

kostas kav

Member
Μηνύματα
31
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΛΟΝΔΙΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.ΥΟΡΚΗ
βλέπω ότι δεν το ανοίγει άμα ψάξεις στις 20 Ιουνίου έχει 46 ευρώ για Βρυξέλλες να ενδιαφέρεσαι.
 

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Αμερικη
kostas kav said:
βλέπω ότι δεν το ανοίγει άμα ψάξεις στις 20 Ιουνίου έχει 46 ευρώ για Βρυξέλλες να ενδιαφέρεσαι.
Για να λέει ότι βρήκε με Aegean πετάει απο Αθήνα... Απο Αθήνα μέχρι τώρα δν έχει πτήσεις γενικα η Ryan πόσο μαλλον για Charleroi
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.004
Likes
40.905
Υπάρχει από Αθήνα και η Jetairfly το καλοκαίρι σε συμπαθητικές τιμές, από 70 ευρώ η διαδρομή για Βρυξέλλες.
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
Καλημέρα!
Καλύτερη εποχή για το παραπάνω ταξίδι είναι το Πάσχα ή το καλοκαίρι;;;;
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.687
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom