Βρυξελλες με 65ευρω?

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ταξίδι-Όνειρο
Περου
εχω μπερδευτει. προχθες εψαχνα πτησεις για τα τελη Δεκεμβριου απο το airtickets.gr και βρηκα πτηση για Βρυξελλες (και Αμστερνταμ) απο 65 ευρω απευθειας με Ολυμπιακη. Οταν ομως πηγα μετα στο σαιτ της Ολυμπιακης για να το επιβεβαιωσω εβγαζε αλλες τιμες. πως γινετε αυτο?ισχυει η τιμη που βρηκα στο airtickets?
Ευχαριστω προκαταβολικα.:)
 

thanosgr9

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Κι εγώ το ίδιο, με το skyscanner έβγαζα τιμή γύρω στα 65 ευρώ , και στο site της ολυμπιακής έβγαίνε πάνω απο 250!!!
 

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ταξίδι-Όνειρο
Περου
σε αυτη την περιπτωση τι γινεται?μηπως ειναι προσφορες που βγαινουν μονο σε αυτα τα σαιτ?μπορουμε να εχουμε εμπιστοσυνη σε αυτα τα σαιτ?
 

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ταξίδι-Όνειρο
Περου
αχρηστο?εγω ξερω πολυ κοσμο που το χρησιμοποιει. και αυτο που θελω να μαθω ειναι αν οι χαμηλες τιμες που παρουσιαζονται ειναι πραγματικες. αν ειναι προσφορες που απλα υπαρχουν εκει. γιατι αν ισχυει αυτο θα τρεξω να κλεισω εισητηρια για Βρυξελλες!!!!
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Είναι αποτελέσματα παλιών αναζητήσεων. Απλά όταν πάει να κάνει την κράτηση βλέπει ότι η τιμή έχει αλλάξει και έτσι σου δίνει την πραγματική τιμή. Γι' αυτό για να είσαι σίγουρη με το airtickets πρέπει να πατάς κράτηση ώστε να σου βγάλει την πραγματική τελική τιμή.
Άλλοι λόγοι που δεν μου αρέσει το airtickets είναι ότι δεν μπορείς να κάνεις κράτηση για πτήση που γίνεται σε λιγότερο από τρεις μέρες. Δηλαδή δε μπορώ να μπω τώρα και να κάνω κράτηση για μια βραδυνή πτήση σήμερα. Πρέπει να είναι τρεις μέρες αργότερα. Και ακόμα δεν εμφανίζει καθόλου πτήσεις της athens airways που πολλές φορές μπορείς να πετύχεις αρκετά καλή τιμή.
Ξέχασα. Έχει και ένα καλό. Γλυτώνεις τα 8 ή 10 ευρώ που χρεώνουν ολυμπιακή και aegean για κρατήσεις από τα site τους.
 

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ταξίδι-Όνειρο
Περου
fitziano εχεις απολυτο δικιο. μολις πατησα για κρατηση μου εβγαλε αλλη μεγαλυτερη τιμη. κριμα και ειχα χαρει!μαλλον θα πρεπει να μεταθεσω για αργοτερα το ταξιδι αυτο!ευχαριστω παντως για τις πληροφοριες
 

Dva Srca

Member
Μηνύματα
558
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
Σλοβενία
Ταξίδι-Όνειρο
Ισραήλ, Ειρηνικός
Πάντως επειδή κι εγώ έψαξα με το skyscanner, και μάλιστα έφτασα μέχρι ένα βήμα πριν την κράτηση για να βεβαιωθώ για την τιμή, βρήκα με 60-65 ευρώ με Brussels Airlines, μόνο που η προσφορά ήταν για το Σεπτέμβριο του 2010 και επειδή δεν έχω την άνεση λόφω προγράμματος να κλείσω από τώρα ένα ταξίδι για τόσο μακρινό χρονικό διάστημα, το άφησα. Ωστόσο η τιμή αυτή ίσχυε κανονικά και με όλους τους φόρους μέσα και δεν ήταν με Ολυμπιακή.
 

sezar7

Member
Μηνύματα
748
Likes
606
βόρεια ελλάδα για μένα πιστεύω συμφέρει πολύ -σοφια βουλγαρια-το έχω δοκιμάσει αρκετές φορες-για Βρυξελλες πχ
Sofia - Terminal 1 »
Brussels Charleroi


date: Tue 01 Dec 09
fareclass: Web
flight: W6 621
departs: SOF 06:10
arrives: CRL 08:05

1 Adult: 97.98 BGN


price: 97.98 BGN


Brussels Charleroi »
Sofia - Terminal 1


date: Tue 08 Dec 09
fareclass: Web
flight: W6 622
departs: CRL 08:30
arrives: SOF 12:10

1 Adult: 58.98 BGN


price: 58.98 BGN



total price 156.96 BGN

BGN CZK EUR GBP HUF NOK PLN RON SEK UAH USD 84.28 EUR
 

rena1988

Member
Μηνύματα
294
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
Ζανζιβάρη (11/2021)
Ταξίδι-Όνειρο
Περου
sezar7 αυτο δεν το ειχα σκεφτει. ευχαριστω παρα πολυ για τις πληροφοριες. πιθανον να ψαχτω σε κατι τετοιο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.784
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom