British Airways Βritish airways

LinaBarbie

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
οπως λεει και ο τιτλος θελω να μαθω για τις british airways..εχετε πεταξει ποτε?ειναι ασφαλη τα αεροσκαφη ή έχει ακουστεί τίποτα;

και κάτι ακόμη...πότε ξεκινάνε οι εκπτώσεις στο Λονδίνο?:xmas_biggrin:
 

ZephX

Member
Μηνύματα
401
Likes
198
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Azerbaijan/Bhutan
οπως λεει και ο τιτλος θελω να μαθω για τις british airways..εχετε πεταξει ποτε?ειναι ασφαλη τα αεροσκαφη ή έχει ακουστεί τίποτα;

και κάτι ακόμη...πότε ξεκινάνε οι εκπτώσεις στο Λονδίνο?:xmas_biggrin:
Α) ΒΑ = Μια απο τις καλύτερες αεροπορικές του κόσμου...

Β) Οι εκπτώσεις έχουν ξεκινήσει ήδη και σε μερικά μαγαζιά θα διαρκέσουν μέχρι το τέλος Ιανουαρίου...
 

giorgosk

Member
Μηνύματα
322
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο Κόμο Λέκο
Ταξίδι-Όνειρο
Los Angeles
ναι, ναι όχι

δεν ξέρω

Ξέχασες να αναφέρεις και το δεν γνωρίζω δεν απαντώ.

Συγχαρητήρια για μια ακόμη απάντηση σε ερώτηση που θέτει ένα μέλος εδώ μέσα.

:xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol:
 

babaganoush

Member
Μηνύματα
10
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
αγνωστο
Ταξίδι-Όνειρο
Νοτιοανατολική Ασία κ.α.
Ταξιδεύω συχνα με ΒΑ και δεν εχω ακούσει ποτέ κατι σχετικό με την ασφάλεια των αεροσκαφών της.
Το μονο θέμα που έχω είναι ότι μου έχουν χάσει -μάλλον καθυστρήσει- τη βαλίτσα 3 φορές.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Ξέχασες να αναφέρεις και το δεν γνωρίζω δεν απαντώ.

Συγχαρητήρια για μια ακόμη απάντηση σε ερώτηση που θέτει ένα μέλος εδώ μέσα.

:xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol:
ρε γιώργο μιλάμε για μια εταιρία διαδεδομένη, ένα search στο google κι θα έβρισκε 1000 πληροφορίες για αυτήν (skytrax, airlinemeals, wiki, airliners.net & airliners.gr (στα trip reports)

να μας ρώταγε πχ, για την Air Koryo, Uzbekistan Airlines, WindRose, εταιρίες που δε τις ξέρει ο κάθε απλός ταξιδευτής ε ναι τότε
 

LinaBarbie

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
ρε γιώργο μιλάμε για μια εταιρία διαδεδομένη, ένα search στο google κι θα έβρισκε 1000 πληροφορίες για αυτήν (skytrax, airlinemeals, wiki, airliners.net & airliners.gr (στα trip reports)

να μας ρώταγε πχ, για την Air Koryo, Uzbekistan Airlines, WindRose, εταιρίες που δε τις ξέρει ο κάθε απλός ταξιδευτής ε ναι τότε

Thanasi συγγνώμη ρε που δεν ήξερα οτι το google άμα πληκτρολογησεις "κατα ποσο ειναι ασφαλη σαν εταιρια η british airways" θα μου εβγαζε αποτελεσμα...ή μαλλον συγγνωμη που δεν ηξερα οτι η british airways γραφει στο google οτι ειναι επικινδυνη αν οντως ειναι...:xmas_eek:

τελος παντων ερωτηση προς τις κοπελες....τελος Ιανουαριου τελειωνουν οι εκπτωσεις στο Λονδινο...εγω παω κατα τις 10 Φεβρουαριου υπαρχουν μαγαζια που να εχουν πολυ φτηνα ρουχα?
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.038
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
οπως λεει και ο τιτλος θελω να μαθω για τις british airways..εχετε πεταξει ποτε?
Nαι έχω πετάξει Μάντσεστερ-Λονδίνο και το αεροπλάνο κούναγε πάρα πολύ. Eπίσης, μας έδωσαν και σνακ.:xmas_mrgreen:

aimg14.imageshack.us_img14_4227_73652611.jpg
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Έχετε παρεξηγήσει το λόγο ύπαρξης του φόρουμ. Όποιος ΘΕΛΕΙ μπαίνει και ρωτάει ΟΤΙ θέλει. Και όποιος ΘΕΛΕΙ, απαντάει. Όποιος όχι, προσπερνάει το θέμα και πάει σε κάποιο που τον ενδιαφέρει. Κανείς δε λέει ότι πρέπει ένα νέο μέλος να "συστηθεί" πρώτα πριν ρωτήσει κάτι, άλλο πάλι και τούτο.

Σας παρακαλώ ΠΟΛΥ, να συμμετέχετε ΜΟΝΟ στα θέματα που σας ενδιαφέρουν. Συνέχεια on topic.
 

giorgosk

Member
Μηνύματα
322
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο Κόμο Λέκο
Ταξίδι-Όνειρο
Los Angeles
Ένα τελευταίο off topic φίλοι μου.

Αν έθιξα κάποιον συγγνώμη ειλικρινά.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.739
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom