ΓΟΥΙΝΕΑ ΜΠΙΣΣΑΟ(Για Φεβρουάριο ή Μάρτιο)

taxidiaris

Member
Μηνύματα
35
Likes
41
Επόμενο Ταξίδι
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛΗ Η ΓΗ
Αγαπητοί φίλοι σχεδιάζω ενα ταξίδι στη μικροσκοπική ΓΟΥΙΝΕΑ ΜΠΙΣΣΑΟ στη Δυτική Αφρική.Εχω μαζέψει πληροφορίες,εχω φτιάξει ενα φάκελο και είμαι αρκετά καλά προετοιμασμένος.
Μήπως θα ήθελε κάποιος να με ακολουθήσει να πάμε παρέα?
Θα είναι μεγάλη εμπειρία και ενα ταξίδι γεμάτο ενδιαφέρον.
Σκεφτείτε το και περιμένω νέα σας.
Αντρέας,Πειραιάς.
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.151
Likes
14.441
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Παρακαλώ τους μοντερέιτορς να μπανάρουν τον χρήστη
Δεν μπορείτε κύριε να μας συγχίζετε έτσι απρoκάλυπτα νυχτιάτικα. Είμαστε και σε κρίσιμη ηλικία. Για να εξιλεωθείτε για το κακό που μας κάνετε δώστε μας πληροφορίες
Όχι τίποτ'αλλο να μην πάει χαράμι το εμβόλιο για το κίτρινο πυρετό
ΥΓ Εννοείται κάνω πλάκα για το μπανάρισμα :D
 

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.938
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Αυτή δεν είναι που είναι μια από τις πλέον βίαιες και επικίνδυνες χώρες στον κόσμο, ακόμα και με αφρικανικά στάνταρντ? Μια από τις μεγαλύτερες πύλες εισόδου των ναρκωτικών στην Ευρώπη?
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ρε φιλε μακαρι να μπορουσαμε να ερθουμε ..αλλα σε διαβαζουμε νυχτιατικα κ μεχρι 31-12 -11 θα μου κοβουν 300 καθε μηνα απο το μισθο.
Υπαγε οπισω μου!!
Μπαν μπαν μπαν!!!:bleh::bleh:
 

Elenik

Member
Μηνύματα
295
Likes
97
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΗΣΙΑ ΚΟΥΚ - ΑΛΑΣΚΑ
Να σε ακολουθήσω δεν μπορώ αλλά έχω απορία. Πώς και διάλεξες αυτόν τον προορισμό;;; Εννοώ ανοίγεις ένα χάρτη και λες "δεν πάμε ένα ταξίδι;;" Η πρώτη σκέψη δεν μπορείς να πεις ότι είναι η γουινέα μπισσάο, ούτε η δεύτερη ούτε η τρίτη. Εξ' ού η απορία.
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.151
Likes
14.441
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Αυτή δεν είναι που είναι μια από τις πλέον βίαιες και επικίνδυνες χώρες στον κόσμο, ακόμα και με αφρικανικά στάνταρντ? Μια από τις μεγαλύτερες πύλες εισόδου των ναρκωτικών στην Ευρώπη?
Δεν νομίζω πιο επικίνδυνη από άλλες χώρες της περιοχής βλέπε Νιγηρία. Αυτό για τα ναρκωτικά δεν το γνωρίζω.
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.151
Likes
14.441
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Να σε ακολουθήσω δεν μπορώ αλλά έχω απορία. Πώς και διάλεξες αυτόν τον προορισμό;;; Εννοώ ανοίγεις ένα χάρτη και λες "δεν πάμε ένα ταξίδι;;" Η πρώτη σκέψη δεν μπορείς να πεις ότι είναι η γουινέα μπισσάο, ούτε η δεύτερη ούτε η τρίτη. Εξ' ού η απορία.
Να'ξερες εγώ πώς τον καταλαβαίνω...
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
a4.bp.blogspot.com__KCuHoU9QBUU_TJrh3hkNIGI_AAAAAAAAn_0_b2eJ_Y2134af1464fba5b91ac71b4ca2bc2b64.png



awwp.greenwichmeantime.com_images_time_africa_guinea_bissau.jpg




Βρε για την Παναγία !! :roll:

(καλά για σένα hydronetta, δεν έχω καμμιά αμφιβολία ότι την έχεις βάλει στο μάτι .... ! :lol:)



..............
 
Last edited by a moderator:

deka

Member
Μηνύματα
471
Likes
347
Επόμενο Ταξίδι
Mama Africa
Ταξίδι-Όνειρο
Περού/Γουατεμάλα/Ν.Πάσχα
Θέλω κι εγώ Γουινέα-Μπισσάου!!! ... αλλά δυστυχώς δεν προβλέπεται άδεια μέχρι... του χρόνου! :roll:

Μια από τις μεγαλύτερες πύλες εισόδου των ναρκωτικών στην Ευρώπη?
Ναι, ναι δυστυχώς! Το έχω ακούσει κι εγώ!
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.151
Likes
14.441
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Βρε για την Παναγία !! :roll: (καλά για σένα hydronetta, δεν έχω καμμιά αμφιβολία ότι την έχεις βάλει στο μάτι .... ! :lol:)
Μια ο Rough Guide West Africa μια οι Super Mama Djombo, μια ένας ισλανδός συνάδελφος που έζησε εκεί και μου είχε κάνει μια μικρή αναφορά, μόνο άγνωστη δε μου είναι...
 
Last edited by a moderator:

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Μια ο Rough Guide West Africa μια οι Super Mama Djombo, μια ένας ισλανδός συνάδελφος που έζησε εκεί και μου είχε κάνει μια μικρή αναφορά, μόνο άγνωστη δε μου είναι...
Ναι ναι πες κι άλλα τέτοια , για να μας κουφάνεις περισσότερο :haha: :)clap::clap:)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.808
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom