Γαλλία vs Ισπανία.

Γαλλία vs Ισπανία.


  • Total voters
    47

ludovica

Member
Μηνύματα
216
Likes
1.745
Θα το ρίξω Γαλλία όχι γιατί τους εκτιμώ πάρα πολύ, είναι η περίπτωση "κάτι με τραβάει κοντά σου". Φυσικά κάτι μπορεί ν' αλλάξει στο μέλλον, πολλά συμβαίνουν, οι ψήφοι εξαγοράζονται κ.λπ... Για να δούμε.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.907
Συνεχεις επαναληψεις των ιδιων επιχειρηματων για να τα εμπεδωσουμε. Δεν ταξιδευουμε που δεν ταξιδευουμε, εχουμε γινει σαν τα παππουδια πριν την ανοια που αναμασανε τα ιδια.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.659
Likes
50.482
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Δε θα ψηφίσω, δεν ξέρω τη Γαλλία αρκετά καλά.
 

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.538
Likes
8.501
Ταξίδι-Όνειρο
Άβυσσος
Έχω δει αρκετές παραπάνω πόλεις στη Γαλλία ειδικά αν βγάλω έξω τα Κανάρια (που τα βγάζω). Αν κρίνω με βάση τα αξιοθέατα και την ομορφιά πόλεων τη Γαλλία την έχω σίγουρα πιο πάνω. Απλά η Ισπανία για μένα κερδίζει χαλαρά σε οποιαδήποτε άλλη κατηγορία μπορώ να σκεφτώ: άνθρωποι, διασκέδαση, ατμόσφαιρα, φαγητό. Δεν ξέρω τι να ψηφίσω. Αν κάποιος με ρώταγε που να πάω Παρίσι ή Μαδρίτη, Βαρκελώνη ή Στρασβούργο, Τολέδο ή Καρκασόν η απάντηση θα ήταν πάντα Γαλλία. Στο τι θα διάλεγα εγώ να κάνω οι απαντήσεις θα άλλαζαν. Δύσκολο war!
 

Iris_90

Member
Μηνύματα
759
Likes
3.828
Επόμενο Ταξίδι
Στο άγνωστο ...
Ταξίδι-Όνειρο
Γιατί , σε νοιάζει ;;;
Γαλλία , κομψότητα , ρομαντισμός , μποέμικος αέρας ... Επειδή την είχα επισκεφτεί στο παρελθόν (Παρίσι-Νορμανδία-Ντοβίλ) έχω μια πιο ολοκληρωμένη εικόνα για εκείνη την πανέμορφη χώρα ... Όσο για την Ισπανία , έχω πάει μόνο Βαρκελώνη (όπου την αγάπησα πάρα πολύ) και δεν έχω επισκεφτεί τη Μαδρίτη για να μπορώ να εκφέρω γνώμη ...
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Θα συμφωνησω, εχουμε πηξει στα wars. Εξον απ αυτο, τη Γαλλια δε τη ξερω σχεδον καθολου και οι γαλλοι για μενα ειναι ο πιο μισητος λαος στον πλανητη. Οποτε θα επιλεξω αποχη.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.937
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Τι συζητάμε τώρα… Ωραιότατη η Ισπανία (όση έχω δει τουλάχιστον), αλλά Γαλλία δεν είναι.
 

ludovica

Member
Μηνύματα
216
Likes
1.745
Θα συμφωνησω, εχουμε πηξει στα wars. Εξον απ αυτο, τη Γαλλια δε τη ξερω σχεδον καθολου και οι γαλλοι για μενα ειναι ο πιο μισητος λαος στον πλανητη. Οποτε θα επιλεξω αποχη.
🤣🤣🤣
Γιατί καλέ; Να επεκταθείς παρακαλώ. Σε αντάλλαγμα μπορεί να παρουσιάσω την εσωτερική μου διαμάχη επειδή ψήφισα Γαλλία ενώ η λογική λέει Ισπανία. Μήπως η ψήφος μου είναι μια ένδειξη αποδοχής της ξινής πλευράς του εαυτού μου;
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.384
Θα συμφωνησω, εχουμε πηξει στα wars. Εξον απ αυτο, τη Γαλλια δε τη ξερω σχεδον καθολου και οι γαλλοι για μενα ειναι ο πιο μισητος λαος στον πλανητη. Οποτε θα επιλεξω αποχη.
Αποκλείεται.. δεν τους ξερεις καθόλου καλά.. είναι και καμιά 70αριά εκατομμύρια αλλωστε πως να τους μάθεις..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.785
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom