Ελβετία Γενεύη-Παρουσιαση αξιοθεατων,προς επιδοξους επισκεπτες.

chrgkoutz

Member
Μηνύματα
358
Likes
1.181
Ονειρεμένο Ταξίδι
Δάση Βόρειου Καναδά
Γενεύη-Παρουσιαση αξιοθεατων,προς επιδοξους επισκεπτες.

Το συνημμενο αρχειο pdf,αποτελει -κατα την δικη μου αποψη- ενα νεο τροπο ενημερωσης νεων προορισμων και η συγκεκριμμενη παρουσιαση είναι στην αγγλικη,καθως η ερευνα που εκανα ηταν σε ιστοσελιδες του εξωτερικου.

Ειναι μια καταγραφη πληροφοριωνπου συνελεξα από διαφορα links του διαδικτυου,με τα αξιοθεατα, αμεσα συνδεδεμενα με αντιστοιχες φωτο,όπως και αλλες πληροφοριες,με σκοπο τον καλυτερο -χρονικα-προγραμματισμο επισκεψης των περισσοτερων και πλεον ελκυστικων αξιοθεατων, στο χρονικο διαστημα, που διαθετω για να επισκεφτω την ομορφη αυτή πολη. Επισης,περιεχει χαρτες της περιοχης με οδους και αποτυπωση των αξιοθεατων, συμφωνα με τον οποιον κατανεμω τα αξιοθεατα που θελω να επισκεφτω κατά περιοχη,ώστε να μπορω να οργανωσω το προγραμμα των μετακινησεων μου σε ημερησια βαση και ανα περιοχη επισκεψης.

Ελπιζω η νεα αυτη παρουσιαση να χρησιμευσει-βοηθησει τους συνταξιδιωτες μας στην οργανωση του ταξιδιου τους για Γενευη κι εννοειται οτι καθε προταση-σκεψη βελτιωσης των προτασεων μου ειναι ευπροσδεκτη.
 

Attachments

iopa22

Member
Μηνύματα
209
Likes
176
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λας Βεγκας-Νορβηγια
Το ειδα και είναι πολύ καλο. Μου αρεσε .Μακαρι να γινονταν και άλλες τέτοιες παρουσιασεις. Μπραβο σου Χρηστο .
 

chrgkoutz

Member
Μηνύματα
358
Likes
1.181
Ονειρεμένο Ταξίδι
Δάση Βόρειου Καναδά
Το ειδα και είναι πολύ καλο. Μου αρεσε .Μακαρι να γινονταν και άλλες τέτοιες παρουσιασεις. Μπραβο σου Χρηστο .
Σ' ευχαριστω.
Σκοπευω να αναρτησω καποια απο τα αρχεια,που ειχα ετοιμασει για προηγουμενα ταξιδια μου,μηπως και μπορεσουν να βοηθησουν καποιους φιλους στην προετοιμασια των δικων τους ταξιδιων.
 

imalan01

Member
Μηνύματα
31
Likes
35
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΛΓΙΟ - ΟΛΛΑΝΔΙΑ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΝΔΙΑ
Χρήστο πιστεύω ότι αυτή είναι η ΑΠΟΛΥΤΗ προσπάθεια ενημέρωσης όσων θέλουν να ταξιδέψουν σε ένα τόπο, λιτή, περιεκτική, ουσιαστική. ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ.
 

chrgkoutz

Member
Μηνύματα
358
Likes
1.181
Ονειρεμένο Ταξίδι
Δάση Βόρειου Καναδά
Χρήστο πιστεύω ότι αυτή είναι η ΑΠΟΛΥΤΗ προσπάθεια ενημέρωσης όσων θέλουν να ταξιδέψουν σε ένα τόπο, λιτή, περιεκτική, ουσιαστική. ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ.
Σ' ευχαριστω.
Οπως μπορεις να διαπιστωσεις -αν μπεις στα "Θεματα μου"-εχω ηδη αναρτησει καποια απο τα αρχεια,που ειχα ετοιμασει για προηγουμενα ταξιδια μου,μηπως και μπορεσουν να βοηθησουν καποιους φιλους στην προετοιμασια των δικων τους ταξιδιων.Αλλωστε γιατι να πηγαινει "αχρηστη" τοση προσωπικη προετοιμασια και να μην αξιοποιειται και απο αλλους;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.762
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom