Aegean Airlines Ακυρώσεις, αλλαγές, voucher, επιστροφή χρημάτων

knightwish

Member
Μηνύματα
49
Likes
5
Το τσουρέκι αλήθεια μπορούμε να το πάρουμε πριν τον έλεγχο στο Βενιζέλος ή θα το κρατήσουνε και θα το πετάξουνε?
 

mel

Member
Μηνύματα
359
Likes
200
Επόμενο Ταξίδι
Ξανά λατρεμένο Παρίσι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Τσουρέκι έχει και στην Αθήνα στο αεροδρόμιο στην έξοδο. Αλλά καλή φάση να μυρίζει τσουρέκι όλο το αεροπλάνο στην επιστροφή
I know, πλέον ο Τερκενλής έχει υποκαταστήματα και στην Αθήνα αλλά ως Θεσσαλονικιά πρέπει να τους πάω το γνήσιο. Θα απογοητευτούν, αν δουν άλλης πόλης :/
 

escursione

Member
Μηνύματα
1.412
Likes
4.501
I know, πλέον ο Τερκενλής έχει υποκαταστήματα και στην Αθήνα αλλά ως Θεσσαλονικιά πρέπει να τους πάω το γνήσιο. Θα απογοητευτούν, αν δουν άλλης πόλης :/
Το απλό αγοράζεις με Σοκολάτα ή με κάστανο? :clap:
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
I know, πλέον ο Τερκενλής έχει υποκαταστήματα και στην Αθήνα αλλά ως Θεσσαλονικιά πρέπει να τους πάω το γνήσιο. Θα απογοητευτούν, αν δουν άλλης πόλης :/
Αν είσαι τόσο large με τις χειραποσκευές σου και δεν σε πειράζει να "φας" μια για την κούτα του Τερκενλη, go for it.

ps Μου ανοίξατε την όρεξη να φάω μηνυματάκια, :D
 
Last edited:

taou

Member
Μηνύματα
123
Likes
48
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βρότσλαβ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γαλλική Πολυνησία
Καλημέρα φίλοι ταξιδιώτες.

Θα ήθελα τα φώτα σας οποίος ξέρει.
Έχω κλείσει Ρώμη-Αθήνα-Αλεξπολη
Με Alitalia και Aegean.
Το petas.gr μου το έκλεισε σαν ένα εισιτήριο αλλά επειδή δε συνεργάζονται οι εταιρίες δεν μπορώ να αγοράσω βαλίτσα online.
Με αναγκάζουν να κλείσω βαλίτσα στο αεροδρόμιο της Ρώμης και μόνο για το κομμάτι Ρώμη-Αθήνα. Μετά πρέπει λέει να παραλάβω, να αγοράσω καινούργια (στο Ελ.Βενιζελος) και να ξανά παραδώσω! Και φυσικά και οι δυο σε τιμές αεροδρομίου.
Έχει τύχει σε κανένα αναλογη περίπτωση;
 

taou

Member
Μηνύματα
123
Likes
48
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βρότσλαβ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γαλλική Πολυνησία
Για την ιστορία δε θα μάθω ποτέ τι θα γίνει
Η βαλίτσα μου χάθηκε σε άλλη πτήση που είχα όποτε εφόσον βρεθεί θα μου την φέρουν σπίτι
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ελβετία ξανά

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.661
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom