Γενικά Διάσκεδαση στην Ασία! Τα φώτα σας παρακαλώ!

Μηνύματα
14
Likes
5
τι θα προτείνατε σε κάποιον ο οποίος θέλει να πάει διακοπές στην Ασία , να δει ναούς ,παραλίες κτλ αλλά να διασκεδάσει κιόλας; απ όσο γνωρίζω η Ταυλανδη έχει νυχτερινή ζωή, οι απόψεις όμως διίστανται για αυτή την χώρα. Εσείς τι/που λέτε αγαπητοί μου travelers?
 

sif.....

Member
Μηνύματα
366
Likes
1.690
Επόμενο Ταξίδι
Κιργιστάν - Ιαπωνία
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Κίνα
Είχα ακούσει διάφορα για το Πουκέτ πριν πάω....προσωπικά μου άρεσε πολύ και περάσαμε τέλεια με την γυναίκα μου!!!Σίγουρα έχει σεξοτουρισμό όμως νομίζω ότι έχει τα πάντα,από ναούς,παραλίες, διασκέδαση!Διάβασε αν θέλεις την ιστορία μου:Σιγκαπούρη - Πουκέτ:Εξόρμηση στην Ασία!
 

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.937
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Για νυκτερινή διασκέδαση στην Ασία, μία είναι η πόλη: Σεούλ.
Από παραλίες όμως... άστο καλύτερα.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.659
Likes
50.482
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
H Ταϊλάνδη έχει τρομερά ροκάδικα, τουλάχιστον στα αστικά κέντρα. Εντελώς περίεργη νυχτερινή ζωή έχει η Ιαπωνία, αν κι εκεί που έχει παραλίες (Οκινάουα) δεν λέει και πολλά η νυχτερινη ζωή.
 

BASILISPAP

Member
Μηνύματα
537
Likes
2.746
Επόμενο Ταξίδι
Απο εδώ και από εκεί...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Περού, Κιργιστάν
Στην Ταϊλάνδη (όπως είπε και ο Γιώργος) έχει πολλά ροκαδικα, το ίδιο και Ινδονησία ,στο Βιετνάμ θα δεις παντού καραόκε , στην Βιρμανία- Λάος-Καμποτζη δεν έχει τίποτα παρά μόνο κάποια μπαράκια σε λίγα μέρη ...
Σίγουρα αξίζει η Ταϊλάνδη, αλλά ψάξε τι ζητάς για να μην βρεθείς προ εκπλήξεως!
 

BASILISPAP

Member
Μηνύματα
537
Likes
2.746
Επόμενο Ταξίδι
Απο εδώ και από εκεί...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Περού, Κιργιστάν
Τώρα σκέφτηκα ότι η Ινδία στην goa , ανάλογα με τα γούστα , έχει γνωστή διασκέδαση...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.778
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom