Γενικά Διακοπές για κοριτσοπαρέα!!

Georgiabaz

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Καλησπέρα σε όλους... Είμαστε 3 κοπέλες 22 χρονών και προσπαθούμε να βρούμε ένα νησάκι να πάμε φέτος διακοπές! Η αλήθεια είναι ότι ψάχνουμε κάποιο να έχει κόσμο στις ηλικίες μας και γενικά να έχει ζωή. Έχουμε ήδη απορρίψει Μύκονο και Πάρο... Σκεφτόμασταν Σκιάθο, αλλά έχει πάει η μία και απορρίφθηκε και αυτό. Έχετε να μας προτείνετε εσείς κάτι;; Ευχαριστούμε εκ των προτέρων...
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Νάξο όχι... είναι νησί για οικογενειακές διακοπές... μετά τις 11 η Χώρα ερημώνει.
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
793
Likes
273
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Νάξο όχι... είναι νησί για οικογενειακές διακοπές... μετά τις 11 η Χώρα ερημώνει.
δεν είναι και το τοπ νησί για νυχτερινή διασκέδαση, αλλά δεν το λες και έρημο.... υπάρχουν επιλογές κάμποσες
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.320
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Σαντορίνη και όλα καλά! Θα έλεγα Πάρο και οτι κακώς το απορρίψατε, γιατί είναι το ιδανικό. Απο κει και πέρα και Ιος αξίζει λόγω τιμής, απλά απο θέμα κόσμου και μόνο ξαναλέω Σαντορίνη!
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Εαν το θεμα σουπερ παραλίες δεν είναι στις προτεραιότητες σας και από εμένα Σαντορινη.
Εχω πάει πολλές φορές, μια εκ των οποίων στα 19 μου (μεγάλη αγοροπαρέα και είχαμε περάσει σουπερ)
Οσο για τιμές: στη διαμονή έχεις πάρα πολλές επιλογες, φαγητό υποθετω οτι δε θες να φας στα τοπ εστιατορια, αλλά μπορείς να την βγαλεις κάποιες μέρες με σουβλάκι και πίτσα, ποτό, εκεί είναι ενα θεμα καθώς αν θες να πας στα κλαμπ του νησιού θα πληρώσεις κάτι παραπάνω
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.320
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Συμφωνώ απόλυτα, η Σαντορίνη είναι ένα μέρος στο οποίο μπορείς να τη βγάλεις και οικονομικά, υπάρχουν άπειρες επιλογές άλλωστε σε διαμονή και σε φαγητό.
Τώρα το έξω είναι ενα θέμα, αλλά και πάλι ελέγχεται εύκολα.
 

Nancoula1

Member
Μηνύματα
37
Likes
25
Ταξίδι-Όνειρο
Μεξικό
Καλησπέρα σε όλους! Μόλις έγινα κι εγώ μέλος και απ' ότι βλέπω οι περισσότεροι έχετε μοιραστεί πολλές όμορφες εμπειρίες, οπότε θα ήθελα τα φώτα σας. Την εβδομάδα μετά το Δεκαπενταύγουστο θα πάμε με μια καλή φίλη διακοπές (πολύ πιθανόν να μας ακολουθήσουν κι άλλες 2, αλλά δεν είναι σίγουρο ακόμη). Είμαστε 28 ετών, θέλουμε να γνωρίσουμε πολύ κόσμο, μας αρέσει η διασκέδαση και τα ξενύχτια, αλλά όχι το mainstream. Πέρυσι πήγα στην Ικαρία κι ήταν από τις καλύτερές μου διακοπές, ξετρελάθηκα με τους κατοίκους, την ατμόσφαιρα, τη διασκέδαση, με τα πάντα. Φέτος, για να δούμε κάτι διαφορετικό (κι επειδή καμιά μας δεν οδηγεί), σκεφτήκαμε Άνω Κουφονήσι και Δονούσα. Να το τολμήσουμε ή θα βαρεθούμε;;
 

Estet

Member
Μηνύματα
234
Likes
111
Επόμενο Ταξίδι
Λυών
Ταξίδι-Όνειρο
Τόκιο
Καλησπέρα σε όλους! Μόλις έγινα κι εγώ μέλος και απ' ότι βλέπω οι περισσότεροι έχετε μοιραστεί πολλές όμορφες εμπειρίες, οπότε θα ήθελα τα φώτα σας. Την εβδομάδα μετά το Δεκαπενταύγουστο θα πάμε με μια καλή φίλη διακοπές (πολύ πιθανόν να μας ακολουθήσουν κι άλλες 2, αλλά δεν είναι σίγουρο ακόμη). Είμαστε 28 ετών, θέλουμε να γνωρίσουμε πολύ κόσμο, μας αρέσει η διασκέδαση και τα ξενύχτια, αλλά όχι το mainstream. Πέρυσι πήγα στην Ικαρία κι ήταν από τις καλύτερές μου διακοπές, ξετρελάθηκα με τους κατοίκους, την ατμόσφαιρα, τη διασκέδαση, με τα πάντα. Φέτος, για να δούμε κάτι διαφορετικό (κι επειδή καμιά μας δεν οδηγεί), σκεφτήκαμε Άνω Κουφονήσι και Δονούσα. Να το τολμήσουμε ή θα βαρεθούμε;;
Ωραία τα Κουφονήσια και η Δονούσα, αλλά για νέα κορίτσια που θέλετε κόσμο και διασκέδαση θα έλεγα ότι δεν είναι και τα πλέον ενδεδειγμένα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.273
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom