Ινδονησία Διακοπες στο Μπαλι

Μηνύματα
6
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλι Ινδονησια
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος Αργεντινης
Γειας ειμαι καινουργιος στο φορουμ και θα ηθελα βοηθεια.
Ψαχνω να βρω εισητηρια για μπαλι,τονι ουλιο τα γραφεια δεν μου πουλανε αεροπορικα
εισητηρια χωρις πακετο μπορει καποιος να δωσει καμια συμβουλη
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Τι εννοείς τα γραφεία δε σου πουλάνε αεροπορικά χωρίς πακέτο;

Εγώ πέρσι πήγα, μια χαρά τα έκλεισα τα εισητήρια μόνος μου. Μόνο Μπαλί θες να πας ή θα περάσεις και από Σιγκαπούρη κλπ;

ΥΓ. Το θέμα μεταφέρθηκε στο φόρουμ της Ασίας.
 
Μηνύματα
6
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλι Ινδονησια
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος Αργεντινης
ευχαριστω για την απαντηση. με βαζουν σε λιστα αναμονης ενω αμα κλεισω πακετο υπαρχουν εισητηρια.Μονο μπαλι
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Για ποια περίοδο σε βάζουν σε λίστα αναμονής;
 
Μηνύματα
6
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλι Ινδονησια
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος Αργεντινης
θελω να παω απο τις19/7 εως 30/7.Εισητηρια δεν εχω βρει ακομα, ελπιζω μηπως εχω καμια απαντηση αυτη την εβδομαδα.εψαξα και ιντερνετ να βρω αλλα δεν βρηκα κατι
 

paragianna75

Member
Μηνύματα
53
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
astana-kazakhstan?
Ταξίδι-Όνειρο
Namimbia
Με ένα απλό τσέκ στο airtickets.gr υπάρχει ένα εισητήριο με gulf μέσω Bahrain για Bangkok και απο κεί βλέπεις για bangkok-depansar(bali) στα 745ευρώ μέχρι Bangkok και με διανυκτέρευση στην επιστροφή στο Βahrain
 

crazyflight

Member
Μηνύματα
5
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
COOK ISLANDS
Φιλε/η νομιζω οτι πρεπει να γινεις λιγο πιο συγκεκριμενος. Μιλας για ενα εισιτηριο, για 2 3.... Νομιζω οτι αν ψαχνεις για ενα εισιτηριο θα βρεις. Ακομα κι αν μπεις σε λιστα αναμονη σε μια εβδομαδα θα ξερεις. Αν μιλας για περισσοτερα ειναι δυσκολο αυτην την περιοδο.
 
Μηνύματα
6
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλι Ινδονησια
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος Αργεντινης
το θεμα ειναι οτι ψαχνω για 4 εισητηρια και το βλεπω λιγο χλομο ειμαι σε λιστα αναμονης και ελπιζω να εχω απαντηση μεχρι το τελος της εβδομαδας.Την πτηση με την gulf την εχω δει απλως ψαχνω αμα βρω με καμια αλλη εταιρια.Αμα εχεται καμια ιδεα ευπροσδεκτη
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
κοίταξες με thai airways?? ειναι φοβερή εταιρία .δές και singapore airlines ειναι λίγο πιό ακριβά ίσως ..εγώ ειχα παει την πρώτη φορά μέσω σιγκαπούρης και την δεύτερη μέσω bangong. πάντως να πας .θα σου δώσω και info και για ψώνια wholesale που βρήκα τυχαία στο νησί .επίσης και τηλέφωνα δύο φίλων μου μπαλινέζων που μένουν στην ζούγκλα και ειναι οδηγοί στον ποταμο agung στα ράφτιγκ ..
ειναι ονειρο το μπαλί . μην μασάς προχώρα και θα βρείς . παλεψέτο .
καλό ταξίδι
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.218
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom